“המרכז החדש של תל אביב”: פרויקט VIEW של יוסי אברהמי – משלמים 20% עכשיו ואת היתרה באכלוס!

42705

מתי בפעם האחרונה נתקלת בקומפלקס מגורים יוקרתי שמעניק לך שילוב ייחודי של אורבניות תוססת, טבע ירוק וים אינסופי?

קומפלקס המגורים VIEW כולל שני בניינים בני 11 ו-14 קומות וכוללים חניון תת קרקעי פרטי כך שאפשר להוריד את דאגת החניה המטרידה מהראש לחלוטין. הקומפלקס כולל דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים שיאפשרו לך לבחור בדיוק את סוג הדירה שחיפשת מבלי להתפשר על כלום. מעבר למפרט הטכני היוקרתי, בנייני VIEW מתוכננים בצורה ירוקה וכוללים אלמנטים לחסכון באנרגיה, בידוד תרמי, הצללה, תאורה וטיפול בפסולת כך שבפועל הדירה שלך חוסכת לך משאבים ולא מעט כסף! בנוסף, בפרויקט יוקם מרכז מסחרי שיהפוך את חיי היום יום שלך לנוחים הרבה יותר.

VIEW על החינוך
בסביבת פרויקט VIEW ניתן למצוא את “בית הספר לטבע” השוכן במרחב הירוק של הגן הזואולוגי והגן הבוטני. בית הספר הייחודי הזה יאפשר לילדים שלך ליהנות מחינוך ממלכתי המשלב בין נושאי טבע וסביבה בד בבד עם מעורבות חברתית. לאחר תום השירות הצבאי, הילדים שלך יוכלו ללמוד לתואר הראשון (והשני) שלהם במכללה האקדמית תל אביב יפו הנחשבת למובילה ומוערכת בעולם האקדמי.

VIEW על הסביבה
העיר תל אביב ידועה בלחץ התנועה שבה, אבל לך זה לא ממש משנה. הקירבה של פרויקט VIEW לפארק החורשות, שכונת פלורנטין ונמל יפו תעניק לך אפשרות להתרענן מהשגרה שלך במרחק קצר מהבית. רוצה לצאת מגוש דן? בנסיעה של כמה דקות מהפרויקט ניתן להתחבר לנתיבי איילון ולכביש 4 בקלות ובמהירות.

דירת 5 חדרים החל מ-3,390,000 ₪, למידע נוסף הירשמו:

VIEW על יוסי אברהמי
חברת ‘יוסי אברהמי’ היא מהחברות המובילות בענף הנדל”ן בישראל ופועלת בתחום הנדל”ן כבר למעלה מ-4 עשורים. דרך הפעולה של החברה היא לבחור מיקומים מובילים וליזום ולבנות בהם פרויקטים יוקרתיים ומפנקים. פרט נוסף וחשוב אף יותר הוא השירות של חברת יוסי אברהמי אשר הולכת יד ביד עם הלקוח מהפגישה הראשונה ועד לאחרי מסירת המפתח כך שרכישה מחברת יוסי אברהמי תעניק לך ראש שקט למשך שנים ארוכות.

דירת 5 חדרים החל מ-3,390,000 ₪, למידע נוסף הירשמו: