האקנה מפריע? אין צורך לסבול! כך תיפרדו מצלקות האקנה

26997

אין אחד שלא מכיר, או לפחות שמע על אקנה: אותם פצעים לא סימפטיים שצומחים על הפנים ומזוהים עם גיל ההתבגרות (הרגיש גם ככה), אך עשויים להמשיך ללוות גם הרבה אחרי. למען האמת 80% מאיתנו נסבול בשלב כלשהו מאקנה. זוהי מחלה דלקתית, אשר מאופיינת בחסימה של בלוטות החלב שעל העור, ומובילה להתפתחות פצעונים מוגלתיים על הפנים בעיקר, וכן על הצוואר והגב.

לעתים קרובות, לא מדובר רק בפצעונים בודדים שעוברים מעצמם תוך כמה ימים, אלא במפגע אסתטי של ממש שמשאיר את העור מצולק לאורך שנים, ופוגע בבטחון העצמי פגיעה אנושה. צלקות האקנה נגרמות בעקבות תהליך דלקתי חריף במיוחד, אשר מוצא את דרכו לעומק העור. העובדה שרבים מהסובלים מאקנה נוהגים לחטט ולפוצץ רק מזיקה עוד יותר, ומקבעת את הצלקות. לשמחתנו, בשנת 2020, צלקות האקנה הן ממש לא גזירת גורל שיש להשלים איתה , אלא בעיה שאפשר לפתור על ידי מומחים.

כאן נכנסת לתמונה מרפאת ד”ר אלמן:

אשר בעלת שנים של ניסיון וידע מקצועי בתחום. בשנים האחרונות המדע מביא לנו פתרונות חדישים לטיפול בצלקות אקנה, אשר מצטרפים לטיפולים עדינים יותר כמו משחות שונות. רק הטיפולים הטובים ביותר מגיעים למרפאה של ד”ר אלמן. כמו כן, מובן שצוות המרפאה ישמח להתאים לכל מטופל את הטיפול המתאים ביותר לפי מצב הפנים וגילו, כל הדרך לתוצאות האידיאליות. הכירו כמה מהפתרונות הבולטים:

פילינג: טיפול נוסף ופופולרי הוא הפילינג, אשר מתחלק לשלוש דרגות שונות המותאמות על פי חומרת האקנה של המטופל. מן הסתם, למטופל הסובל מאקנה קל יוצע בפילינג שטחי, ולמטופל הסובל מאקנה חריף יוצע פילינג עמוק. במקרה של פילינג עמוק, זמן ההחלמה עשוי להתארך, וכן עשויות להתגלות תופעות לוואי בדרך, בשל השימוש בחומצות חזקות.

לייזר וגלי רדיו: מדובר בפתרונות טכנולוגיים חדישים, אשר אחד היתרונות הבולטים שלהם הוא העובדה שזמן ההחלמה קצר יחסית, ותופעות הלוואי מצומצמות ככל הניתן. לטכנולוגיה עצמה קוראים לייזר פרקסל (פיקסל), והשיטה עצמה כוללת טכנולוגיית לייזר “מחולקת” וממוקדת עד הרמה הגבוהה ביותר. הנקודות המיקרוסקופיות של האנרגיה על העור מעודדות ייצור קולגן, מה שמסייע לעור להחלים ולצלקות להיעלם.

למידע נוסף והרשמה לטיפול: