חווית מגורים בשכונת נווה אור החדשה באור עקיבא: אפי קפיטל בהטבה מיוחדת דירות 4-5 חדרים, גן ופנטהאוזים החל מ-1,299,000 ₪ בהטבת “מחיר פיקס” – ללא הצמדה למדד עד האכלוס!

40235

באמצע הדרך בין המרכז לצפון מוקם פרויקט אפי קפיטל בשכונת נווה אור החדשה באור עקיבא הממוקמת במרכז אור עקיבא והנמצאת בתנופת בניה ופיתוח ומהווה הזדמנות מעולה למגורים במיקום נוח.

בימים אלו משיקה החברה את 3 בנייני הבוטיק האחרונים בהחלט בפרויקט בני 9 ו-4 קומות בתמהיל דירות מגוון שיאפשר לך לבחור בדיוק את דירת החלומות שלך. התמהיל כולל דירות בנות 4-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מפנקים עם מרפסות ענקיות שיהפכו כל יום לחגיגה של חופש אמיתי. כשמוסיפים את הטבת “מחיר פיקס” אשר מעניקה לך פטור מלא מהצמדה למדד, פרויקט אפי קפיטל באור עקיבא הופך להזדמנות מושלמת ליצור לך ולמשפחה שלך את סביבת המגורים שתמיד חלמת עליה.

סביבה FIX
הפרויקט מוקם בתוך שכונת נווה אור החדשה המעניקה חיי קהילה תוססים בשכונה חדשה עם גני ילדים, בית ספר יסודי, חטיבת ביניים, אזור שעשועים מפותח ושטחים פתוחים מלאים בירוק שירענן אותך בכל מבט מחדש. רוצה לרענן את הירוק בכחול? כל מה שצריך לעשות הוא להניע את הרכב ולהגיע תוך מספר דקות בודדות לחוף הים הקסום של קיסריה.

המיקום המעולה של הפרויקט מאפשר לך גישה קלה וזריזה למרכז העיר, עם קרבה נוחה למוסדות הציבור והתרבות, לחופי הים של קיסריה ולמגוון רחב של דרכי תחבורה כמו כביש 2, כביש 4, תחנת רכבת בנימינה ותחנת רכבת קיסריה כך שהחיבור שלך לכל אזור בארץ יהיה טבעי ונגיש מאי פעם.

מחיר FIX
עכשיו הגענו ליתרון המשמעותי ביותר ברכישת דירה בפרויקט. אפי קפיטל מציעה לך פטור מלא מהצמדה למדד, מה שאומר שהמחיר האטרקטיבי ששילמת במעמד רכישת הדירה יישאר קבוע עד האכלוס! הטבה זו שוות ערך לחיסכון של כ-6% במחיר הדירה כך שהכניסה שלך ושל משפחתך לדירה תהיה שקטה, רגועה וחשוב מכל – ללא הפתעות.

חברה FIX
חברת אפי קפיטל פועלת בתחום הנדל”ן משנת 2006 ובנתה מאז כ-5000 יחידות דיור ו-33,000 מ”ר של נדל”ן מניב בכל רחבי הארץ. הייחודיות של אפי קפיטל באה לידי ביטוי בבניית מתחמי מגורים ושכונות שלמות המעניקים לדיירים פתרון מקיף ומלא לכל צרכי המגורים שלהם. האיתנות הפיננסית של אפי קפיטל יחד עם השירות האיכותי מעניקים לך את מלוא השקט והשלווה הדרושים במהלך קפיטל יחד עם השירות האיכותי מעניקים לך את מלוא השקט והשלווה הדרושים במהלך המשמעותי ביותר בחייך, רכישת דירת החלומות שלך.

הירשמו לקבלת ההטבה ומידע נוסף מנציג מטעם אפי קפיטל: