הזדמנות להשקעה בעתודת הקרקע הנחשקת בבאר יעקב החל מ-129,000 ₪ בלבד!

491153

באר יעקב היא אחת מהערים הנחשקות ביותר לאחרונה, מנתוני הלמ”ס עולה כי בעשור האחרון נרשמה הגירה חיובית גבוהה במיוחד ליישוב, ולא בכדי. לצד הגידול באוכלוסייה, היישוב הפך לאטרקציה נדל”נית אטרקטיבית במיוחד עבור זוגות צעירים ומשפחות בתחילת דרכן, שהודות למיקום האסטרטגי ולמחירים ההוגנים- רואים בבאר יעקב כמקום המגורים האידיאלי ביותר. כיום, באר יעקב נחשב לאחד היישובים שמספר התושבים זינק בו בצורה חדה במיוחד, ולאור פיתוח היישוב והתוכניות העתידיות- היישוב צפוי לצמוח בקצב מסחרר גם בשנים הקרובות!

לאחרונה, אושרה על ידי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה, תוכנית מתאר ליישוב המבוקש על פיה ייבנו למעלה מ-7,000 יחידות דיור אשר מתווספות ל-19 אלף היחידות שכבר אושרו לבנייה, משמע – הבנייה שתצא לדרך צפויה להעלות את מספר התושבים ב-85 אלף.

כעת, חברת “קרקעליסט”, המתמחה באיתור פרויקטים אטרקטיביים במיוחד, מציעה הזדמנות השקעה חסרת תקדים עבור השקעה בעתודת הקרקע הנחשקת בעיר, אשר כלולות בתוכנית המתאר המצוינת. הקרקע אינה זמינה לבנייה ולכן זאת נקודת הזמן הטובה ביותר להשקעה. לרגל ההשקה ולזמן מוגבל, למשקיעים הראשונים בפרויקט מוצעת יח’ הקרקע הפרטית בטאבו, רק ב-129,000 ש”ח בלבד!

כאמור, המיקום האסטרטגי של באר יעקב, בסמוך לערים ראשון לציון, רחובות ובמרחק קצרצר מתל אביב, מהווה יתרון בולט בהשקעה ביישוב. כמו כן, הסמיכות לכבישים הראשיים (כביש 4, כביש 1 וכביש 44) וכן פתיחת כביש 431 המחבר את המועצה לכביש 6 מנגיש את הכניסה והיציאה ליישוב ומאפשר לתושבים ליהנות מצירי תנועה נוחים במיוחד. גם תחנת הרכבת ראשונים, הנמצאת במרחק הליכה קצרצר, מהווה גישה נוחה לכל עיר במרכז הארץ (ולתל אביב בפרט, ב-14 דקות נסיעה בלבד).

כמו כן, היישוב נהנה ממוקדי תרבות ופנאי רבים, ביניהם קניון עשיר, מרכזי מסחר, גינות ירוקות ומטופחות לרווחת התושבים, פינות ישיבה נעימות, בתי קפה ועוד. כל אלה, אך לא רק, מהווים שיקולים משמעותיים בבחירת מקום המגורים, והם האחראיים לביקוש הגובר למגורים ביישוב.

על כן, לא מפתיע לגלות כי מדובר בהשקעה בעתודת קרקע נחשקת, שכן הודות ליתרונותיה הרבים מושך היישוב משקיעים רבים לשורותיו. אל תפספסו את ההזדמנות להשקיע בקרקע בעלות נמוכה שעומדת על 129,000 ש”ח בלבד, וצפויה להניב תשואה גבוהה למשקיעים בתוך מספר שנים.

 * הקרקע אינה זמינה לבנייה

** ההשקעה לבעלי הון עצמי בלבד- אין אפשרות למתן הלוואה

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם:

*קרדיט לתמונת כיכר באר יעקב CC BY 3.0