איפה עוד תוכלו למצוא פוטנציאל רווח של פי 3 מסכום ההשקעה שלכם? חברות הנדל״ן הגדולות והמובילות בארץ כבר יודעות

41567

הכירו את המתחם שגורם לחברות הנדל״ן הגדולות והמובילות בארץ לרכוש בו שטחים – מתחם נוף אגם – הוד הירקון. אם חברות הנדל״ן הגדולות בארץ רוכשות שטחים בשווי של 230 מיליון ש״ח הרי שיש לכך סיבה טובה, ברור לחברות האלו מה פוטנציאל הרווח מרכישת שטחים אלו. בין החברות נמצאות: אפריקה ישראל מגורים, שפיר מגורים, צמח המרמן ואלעד מגורים מקבוצת תשובה. חברות שכל מי שקשור לתחום הנדל״ן מכיר היטב.

התוכנית מקודמת ע״י גוף ממשלתי, כלומר אין צורך באישורים בעירייה או בוועדה המחוזית, מה שמאפשר לדלג על הבירוקרטיה ולחסוך זמן רב. בנוסף לכך העובדה שהוקצו מיליוני שקלים לקידום התוכנית מבטיחה את אישורה בזמן הקרוב.

מיקום השכונה נמצא בחלקו המערבי של הוד השרון, אזור הנחשב ליוקרתי ונמצא בסמיכות לשכונות נחשבות ואיכותיות כגון: רמות מנחם, רמת הדר, תל דן ונווה הדר. עוד סיבה לכך שמשקיעים רבים וחברות נדל״ן רבות רואות באזור כפוטנציאל וכאפשרות לבנות דירות באזור המרכז בעלויות נמוכות.
בשכונה מיועדים לקום מגדלים יוקרתיים עוצרי נשימה אל מול שטחים ירוקים אשר יכללו שבילי אופניים, פארקים, נחלים ואפילו אגם מלאכותי אשר כבר קיים באזור.

הצפי הוא לכך שהתוכנית תוגש עוד בשנה הקרובה ועם הגשתה שווי הקרקע צפוי לעלות בצורה משמעותית. ידוע גם שחברת גינדי החזקות רכשה מגרש סמוך אשר קיבל היתר בסכום הגבוה בפי 4 ממחיר הקרקעות אשר נמכרות בהוד הירקון. אפשר להבין מכך עד כמה פוטנציאל הרווח הוא אדיר ואם יש זמן מתאים לרכוש קרקע בפרויקט – זה הזמן!

חברות צמרות משווקת שטחים במתחם במחירים של 325,000 ש״ח עבור המשקיעים הפרטיים.  עד כמה המחיר הוא אטרקטיבי אתם שואלים? עם קבלת אישור הבנייה המחיר צפוי לעלות עד פי 3 ממחיר ההשקעה!
הקרקע נרשמת בטאבו על שם המשקיע ושוויה עולה עם התקדמות התכנון של הפרויקט. במילים אחרות, תוכלו למכור את הקרקע בכל שלב ברווח מובטח עוד לפני שהחלה הבנייה במתחם!

מדובר בהזדמנות בלתי חוזרת להשקעה, קידום תוכנית ״נוף אגם – הוד הירקון״ אשר נמצאת בקידום ברמה הארצית בשילוב ענקיות הנדל״ן אשר הצטרפו לפרויקט מביאים לכך שבהשקעה של 325,000 ש״ח בלבד תוכלו להבטיח פוטנציאל רווח ענק של עד פי 3 ואף יותר!

מעוניינים במידע נוסף ממומחה השקעות? הזינו טלפון וקבלו קוד לייעוץ טלפוני בחינם: 

הזינו את קוד האימות שנשלח לטלפון שלכם