עכשיו הזמן להתחיל לדאוג לפנסיה: 3 דירות במזרח גרמניה, בפחות מ- 290,000 ₪, הבטיחו לעצמכם נכס מניב, בלי תוספות ובלי אותיות קטנות!

66141

75,000 יורו בלבד, ואתם הופכים לבעלים של 3 דירות, 2-3 ח’ בפרויקט בחלקה המזרחי של גרמניה, במחוז ספרי-נייס, שכבר הרבה שנים מתגאה בתור יעד יציב למשקיעים. הדירות יעניקו לכם כ-8% תשואה בשנה ועלית שווי הנכס בכ-4.3%!.  בעקבות מצב המשק חברת BDP, המובילה את הפרויקט, מציעה למשקיעים ערבות בנקאית על חשבון החברה, עד לרישומכם על הנכס!

אין ספק שהשקעה מחוץ לגבולות ישראל יכולה להיות מהלך כלכלי נבון, וישראלים רבים כבר הבינו את היתרונות שטמונים בה. מזרח בגרמניה היא דוגמה מעולה לכך: בחבל, סקסוניה המונה למעלה מ- 4.5 מליון תושבים, שוכן קומפלקס המורכב מ-52 דירות שמתאים בדיוק למשקיע הישראלי, ומשווק ע”י חברת BDP השקעות נדל”ן. האזור נהנה מחוסן כלכלי, מיקומו הגיאוגרפי באזור ״המשולש״ – אזור הגובל בין גרמניה, צ׳כיה ופולין. יחסי הגומלין המעולים בין שלושת המדינות מהווים בסיס לכלכלה עמידה וחזקה באזור. עיקר התעסוקה מתבססת על תעשיות המתכת, ברזל, זכוכית ואנרגיה סולרית – תעשיות אשר מגלגלות מליארדים מדי שנה. מפעלים רבים מעסיקים עשרות אלפי עובדים מהאזור.

החברה המשווקת את פרויקט הנדל”ן, BDP השקעות נדל”ן, הספיקה לצבור מוניטין וניסיון בתחום מאז שנוסדה ב-2008, במסגרת עיסוקה בפיתוח והשבחת קרקעות במרכז אמריקה (קוסטה ריקה, הונדורס ופנמה) ובענף הנדל”ן למלונות באירופה. החברה מחזיקה מעל 500 דירות בגרמניה, ובסך הכל יש ברשותה 17 פרויקטים ענקיים ברחבי העולם. צוות החברה מביא איתו ניסיון רב בענף הנדל”ן, כך שתדעו שאתם בידיים בטוחות.

לאורך כל הדרך, המשקיעים זוכים לליווי צמוד של טובי אנשי המקצוע, הן בארץ והן בגרמניה. בארץ, המשקיעים נהנים מליווי משפטי צמוד של משרד עורכי הדין. במסגרת זאת, כל חוזה נבדק לפרטי פרטים ע”י המשרד, וכן נוצר שיתוף פעולה עם משרד עורכי דין בגרמניה. כמו כן, המשקיעים נהנים ממתן ערבות עד לרישום. ולאורך כל הדרך, המשקיעים נהנים משקיפות מלאה של חשבונות הפרויקט. גם לאחר השלמת הליך הרכישה, המשקיעים זוכים לליווי צמוד של אחת מחברות הניהול האמינות ביותר שיש, שמציעה עדכונים 24/7. בנוסף חשוב לציין שהליווי הפיננסי של הפרויקט נעשה ע״י בנק מזרחי טפחות הנותן את האמון והתמיכה הפיננסית ומתן ערבות בנקאית עד הרישום.

בעבור השקעה של 75,000 יורו בלבד תוכלו ליהנות מכ-8% תשואה ועליית שווי הון בשיעור של כ-4.3%. כלומר, סך הכל מדובר כ-12% תשואה, עם צפי לעלייה נוספת – נתון יוצא דופן בשוק. כל שותף מקבל 3 דירות ששייכת לו מתוך הפרויקט, בגדלים שנעים בין 45-62 מ”ר.

הירשמו לקבלת מידע נוסף על השקעה בגרמניה: