אירוע מכירות חגיגי ל-3 ימים בלבד! 100,000 ₪ הנחה עבור רכישת דירה בפרויקט המבוקש “נוף השרון”

67386

בשני העשורים האחרונים העיר נתניה נחשבת לאחת ממעצמות הנדל”ן המובילות ביותר בישראל. ההגירה החיובית אשר נרשמה לעיר מעידה על שביעות הרצון הגבוהה של התושבים (על פי “הסקר החברתי” כמעט 90% מתושבי נתניה מתכוונים לגדל את ילדיהם בעיר), ואף מאיצה את הביקוש ההולך והגובר של משפחות התרות אחר חווית מגורים ברמה גבוהה, נוחה ובלתי מתפשרת.

יתרונותיה הרבים של העיר באים לידי ביטוי במיקומה האטרקטיבי בלב השרון ולא בכדי מדובר באחת הערים התוססות ביותר באזור השרון. פיתוח אזורי התעסוקה כל העת, רצועת החוף היפהפייה והמטופחת שבה, הפארקים הירוקים והפסטורליים, מרכזי הפנאי והבילוי הרבים, הם רק חלק מהסיבות שהעיר נתניה מושכת אליה יותר ויותר משקיעי נדל”ן המבינים את הפוטנציאל בהשקעה בעיר.

אחת מהשכונות החדשות, הצפויה להיות מהמוצלחות ביותר שידעה העיר, היא “נוף השרון” אשר בזכות תכנון הבנייה האיכותי והמוקפד והמיקום האסטרטגי שלה מצדו המערבי של גשר האר”י, צפויה להיות מבוקשת במיוחד על ידי משפחות רבות. מדובר בפרויקט יוקרתי ובו חמישה בניינים בני 25-29 קומות, המשקיפים לרצועת הים ומהצד השני צופים להרי השומרון.

כעת, באירוע מכירות חגיגי וחד פעמי בין התאריכים 9-11 בספטמבר, מוצעות למכירה דירות בשכונה הצעירה והחדשה אשר עלותן החל מ-1,890,000 ₪ עם הטבה נדירה למשך 3 ימים בלבד: 100,000 ₪ הנחה עבור דירת 5 חדרים גדולה ומרווחת, בקומה גבוהה במיוחד. כמו כן, במהלך שלושת הימים הקרובים תינתנה הטבות מימון חסרות תקדים.

כדי לסבר את האוזן באשר להשקעה האטרקטיבית המוצעת למהלך שלושת הימים הקרובים, המחיר הממוצע כעת עבור דירת 5 חדרים חדשה בשכונה “קריית השרון” השכנה לפרויקט “נוף השרון” עומדת על 2,300,000 ₪, ואילו בפרויקט זה המחיר עומד על 1,890,000 ₪ בלבד – פער של כחצי מיליון שקלים!

מלבד למיקום האסטרטגי של השכונה המנגיש את ההגעה לכביש החוף ולמרכזי התעסוקה והמסחר, פרויקט נוף השרון שוכן באזור שקט ופסטורלי המאפשר את חווית המגורים האידיאלית ביותר עבור המשפחה. כמו כן, לבניין ישנו חניון תת קרקעי הנועד לשמר את הנוחות המרבית של תושבי הבניין. בצמוד לפרויקט יוקם מרכז מסחרי שכונתי וקהילתי ובסמיכות אליו שוכן הקאנטרי המבוקש “אליצור” בו מתקני בריכה, מגרשי טניס, חדר כושר מתקדם ומגוון חוגים. כמו כן, דיירי הפרויקט ייהנו ממרחק הליכה קצר ממוסדות החינוך שעתידים להיבנות בסמוך לשכונה.

חברת א.י נבו, האחראית על פרויקטי נדל”ן רבים באזור השרון המבוקש, היא אחת מהמובילות בתחומה. את פרויקט “נוף השרון”, החברה מובילה בסטנדרט בנייה גבוה ובמפרט עשיר ויוקרתי במיוחד אשר שם דגש על רווחת הדיירים ועל חווית המגורים האידיאלית והבלתי מתפשרת. כאמור, באירוע מכירות חגיגי מציעה החברה הנחה של 100,000 ₪ וכן הטבות מימון משמעותיות, למשך 9-11 בספטמבר בלבד.

הירשמו לקבלת מידע מנציג מחברת א.י. נבו: