זה הזמן להתקדם לרכב מתקדם ובטיחותי שיהפוך את הנהיגה שלכם לחוויה – הכירו את סיטרואן C5 אייקרוס

28490

לאלו מכם שעדיין לא מכירים, זה הזמן להכיר את סיטרואן C5 אייקרוס ולהתקדם לרכב חדש שיהפוך את הנסיעה שלכם לחוויה יום יומית בטוחה ומהנה.
כמיטב המסורת סיטרואן שמה לה לנגד עיניה את חשיבות הבטיחות מעבר לכל והדגם החדש אינו שונה בכך. סיטרואן C5 אייקרוס החדש כולל מערכות בטיחות מתקדמות ואקטיביות שמטרתן למנוע תאונות באמצעות התראות שונות, לדוגמא: התרעה בפני הולכי רגל, התרעה למניעת סטייה מנתיב הנסיעה, התרעה לניטור מרחק מלפנים ועוד.

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף

בחר סניף

מפרט הרכב תוכנן ועוצב על מנת לאפשר לתת לנוסעים ברכב את מירב הנוחות בזמן הנסיעה. החל ממערכת המתלים המתקדמת של הרכב, מושבים מודולריים מתכווננים בטכנולוגיה ייחודית העוטפת את הנהג והנוסעים ותא מטען ענק.
בנוסף, הרכב מגיע עם מנוע דיזל 130 כ״ס ומנוע בנזין המפיק 180 כ״ס, בשילוב עם תיבת 8 הילוכים אוטומטית, מערכת מתלים PHC – הטכנולוגיה המתקדמת בעולם לשיכוך הנסיעה, דבר המקנה נוחות עילאית לנסיעה בכל דרך.

הרכב מביא משב רוח מרענן בנוחות יוצאת הדופן שלו. אם עד היום יצאתם לטיול עם המשפחה ולא היה לכם מקום לקחת את הכיסא שקניתם, המשחקים לילדים או את השולחן המתקפל, מעכשיו לא תצטרכו לחשוב מה לקחת איתכם, תא המטען הענק יאפשר לכם את חופש הפעולה.

מעבר לכך, תא הנוסעים הרחב כולל מושבים מפנקים ונוחים במיוחד ומרחב נדיב שיאפשר לכם להתנהל במלוא החופשיות.
אם לא די בכך, העיצוב החיצוני והסגנון הייחודי הופכים את הרכב לבולט מאוד על כביש, עם אורך של 4.5 מטרים בעיצוב רענן ומקורי קשה שלא לשים לב אליו.

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף

בחר סניף

חברת לובינסקי, מחברות הרכב המובילות והמוכרות בארץ, מביאה אליכם את סיטרואן C5 אייקרוס ומכניסה את סיטרואן למרכז הבמה עם רכב מנצח הנותן תחרות לשאר הרכבים בקטגוריית הרכב המרכזית ביותר – קטגורית ה C-SUV.

את הרכב תוכלו לקבל ב-4 גימורים שונים במחירים מיוחדים::
סיטרואן C5 איירקרוס 1.5 דיזל Feel – במחיר ₪148,990
סיטרואן C5 איירקרוס 1.6 טורבו-בנזין Feel – במחיר ₪159,990
סיטרואן C5 איירקרוס 1.5 דיזל Shine Pack – במחיר ₪174,990
סיטרואן C5 איירקרוס 1.6 טורבו-בנזין Shine Pack – במחיר ₪179,990

ועכשיו גם עם 5 שנות אחריות!

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף

בחר סניף