מול הכרם: סוויטות להשקעה בפרויקט הדגל של מנהל מקרקעי ישראל, לדברי מומחים מדובר בכ-13% תשואה!

79413

בתקופה האחרונה ישראל מטפסת בעקביות בסולם היין וכבר נחשבת למעצמה בתחום כשיקבים שונים בארץ זוכים בפרסי יין באופן קבוע. עם הנתון הזה, יוצא מנהל מקרקעי ישראל בפרויקט גרנדיוזי בזכרון יעקב בירת היין של ישראל – פארק היין.

האזור
זכרון יעקב היא אחד האזורים היפים ביותר בארץ, אשר משלבים בנייה נוסטלגית, יקבים וכרמים, נוף ירוק עוצר נשימה וכמובן הים התיכון שמגיע כדי להפוך את האזור לטוסקנה של ישראל. האזור הזה מושך אליו המון תיירות פנים ותיירות חוץ כבר היום ועם סיום בניית הפרויקט, זרם התיירים צפוי לגבור ולהתעצם.

הפרויקט
פרויקט פארק היין ישתרע על שטח של כ-600 דונם וצפוי לכלול מרכזי מבקרים, פארק ציבורי רחב ידיים, שטחי מסחר יוקרתיים, מלונות בוטיק וגישה נוחה ליקבים ולמסעדות והגלידריות הרבות בזיכרון יעקב. הייחודיות בפרויקט הזה מגיעה ממנהל מקרקעי ישראל אשר אחראי על קידום הפרויקט ופיתוחו, מה שהופך את הפרויקט לאטרקטיבי במיוחד עבור משקיעים.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם:

המתחם
הסוויטות ייבנו במתחם הנופש “מול הכרם” אשר יוקם בלב פארק היין ויכלול בריכה עצומה בעיצוב טבעי, אזור מסחרי, בתי קפה, מעדניות, חנויות יין ומסעדת שף אקסקלוסיבית למתחם. כדי להוסיף לפסטורליות, התנועה במתחם תתבצע על ידי שאטלים ורכבי גולף הממונעים על חשמל כך שהשקט והשלווה ישמרו בהקפדה.

התשואה והנוחות
הסוויטות משווקות למכירה החל מ-650,000 ₪ בלבד כשהיזמים צופים כי תוך מספר קטן של שנים השווי של הסוויטות יטפס ל-1-1.3 מיליון ₪!
קבוצת רינג, המשווקת את הפרויקט, צופה כי אם תהיה בסך הכל 50% תפוסה בלבד במתחם, התשואה צפויה לעמוד על כ- 13% – בפועל התחזיות מדברות על תפוסה גדולה בהרבה כבר מהיום הראשון. המשקיעים שיצטרפו לפרויקט ייהנו משירותי ניהול מטעם אחת מחברות המלונאות הגדולות בישראל אשר תזכה במכרז להפעלת המתחם שתכלול שיווק ואף אחזקה כך שהתשואה שלך תיכנס ישירות לחשבון הבנק שלך ללא צורך להתעסק בנכס. סיום הבנייה מתוארך לעוד שלוש שנים כשהסוויטות רשומות על שמך בטאבו מה שאומר שניתן למכור אותן בכל שלב וליהנות מעליית הערך הצפויה.

מתחם מסחר צמוד
ישנה אופציה נוספת ליהנות מתשואה מדהימה במתחם הנופש “מול הכרם” והיא רכישת חנויות בוטיק. הסיבה לכך היא שמשנת 1998 לא נבנו שטחי מסחר באזור, מה שגורם לביקוש גבוה מאוד לשטחי מסחר חדשים על ידי המקומיים והתיירים השונים. במתחם המשקיעים יכלו למצוא גם חנויות הבוטיק המשווקות בכ-16,000 ₪ למ”ר. כבר היום מחירי חנויות בוטיק במתחמים דומים באזור עומדים על כ-35,000 ₪ למ”ר – מה שאומר שהמשקיעים צפויים להנות מעליית ערך של כ-55% תוך זמן קצר מאוד!

לחיי ההצלחה
ייזום הפרויקט ושיווקו מתנהל על ידי קבוצת רינג תחת ניצוחו של דוד רינג, העומד בראשה, יזם בינלאומי ויוצא תעשיית ההיי-טק אשר היה שותף לפרויקטים גדולים בכל רחבי הארץ כגון פארק המדע בנס ציונה, מודיעין ונתניה. חשוב להדגיש שעבודות הפיתוח במתחם מבוצעות ע”י חברת istern מבית וקסמן גוברין. משקיעים רבים לוטשים את עיניהם לפרויקט הייחודי – התחזיות מדברות על כך שתוך כ-3 חודשים כל יחידות הסוויטה יימכרו.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: