קרקע פרטית בטאבו לבעלי הון עצמי של 100,000 ₪ בלבד! שכונה חדשה בקרית ביאליק: החלום הנדל”ני שלא חשבתם עליו

36536

בעולם הנדל”ן של 2020, כבר ברור לחלוטין שלא על תל אביב לבדה. יוקר המחייה במרכז מוביל את הישראלים לחפש אלטרנטיבה הולמת מחוץ לגוש דן, והמרוויחים העיקריים הם אזורים כמו הקריות, אשר זוכים לפיתוח מואץ, הקמת שכונות חדשות, מרכזים תעסוקתיים יוקרתיים ומגוון מתחמי בילוי. בזכות זאת, אוכלוסייה צעירה, משכילה ומבוססת בוחרת לבנות את חייה שם, כך שמה שנחשב בעבר ל”פריפריה” כבר מזמן אינו כזה, אלא אופציה נדל”נית מוצדקת לחלוטין.

בעתודת הקרקע הפנויה בקרית ביאליק הממוקמת מזרחית לאזור הבנוי ניתן לרכוש יחידת השקעה אטרקטיבית במיוחד במחיר אטרקטיבי לא פחות – החל מ-199,000 ₪. אם לא די בכך, למחיר הנוח מצטרף נתון נוסף שחובה להזכיר: הקונים יוכלו לקבל עד 50% מימון משווי הפרויקט, מה שאומר שמדובר בהשקעה ראשונית של פחות מ-100,000 ₪. כלומר, גם משקיעים קטנים יכולים להוות חלק מפרויקט נדל”ני נחשק ולהקדים את זמנם, כל עוד המחיר נשאר נוח.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

לקבלת מידע נוסף ושיחה עם נציג

בשטח המדובר, ישנה כיום קרקע חקלאית, לא הרחק מכביש חוצה קריות, ומסביב לה נמצאות שכונת גבעת הרקפות ושמורת הטבע עין אפק. הקרקע החקלאית המדוברת תופשר בתוך מספר שנים. על פי תכנית המתאר הכוללנית לקרית ביאליק שנמצאת בוועדה המחוזית  לפני הפקדה,  במתחם 3,  שהוא אחד ממתחמי הבניה מיועדים להקמה של שכונת מגורים חדשה, ניתן יהיה לבנות  כ- 4,700 יחידות דיור בבניה רוויה של 14 קומות וכן 70,000 מ”ר המוקצים למסחר ותעסוקה אשר יועילו לכל תושבי העיר והקריות בכלל.

קריית ביאליק עצמה היא עיר קטנה עם פוטנציאל עצום: כיום מתגוררים בה כ-40,000 איש, והיא עדיין מצליחה לשמור על אופי קהילתי באווירה של פעם, כזה שאי אפשר למצוא במרכז. עם זאת, היעד עד 2035 הוא להגיע ל-103,000 איש בקריית ביאליק, מה שמצריך בניית שכונות חדשות שתכנונן מתחיל בימים אלו. מטבע הדברים, ככל שקריית ביאליק תצבור תאוצה ותהפוך לשם החם בסצנת הנדל”ן המקומית, המחירים יעלו, ולכן עכשיו בדיוק זה הזמן לעשות את המהלך ולהבטיח את מקומכם בעיר.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

לקבלת מידע נוסף ושיחה עם נציג