שדה דב: פרויקט הנדל״ן היוקרתי העומד לקום בלב ליבה של המדינה – נותרו יח’ קרקע אחרונות להשקעה החל מ-1.1 מיליון ש”ח

31547

לאחר סגירת שדה דב בשנת 2013 החלה תכנית בניה רחבה באזור הכוללת 16,000 יח״ד בצד הצפוני של שכונת רמת אביב ג׳ היוקרתית, מה שהופך את פוטנציאל הרווח לגדול ואדיר.
מדובר בשטח גדול ורחב ידיים בגודל של כ-1490 דונמים עליו תמצאו שטחי בנייה למסחר, שטחי בנייה לתעסוקה וכמובן שטחי בנייה לבנייני מגורים אשר כוללים בין היתר בניית 35 מגדלים בגובה 40 קומות וצפויים להכיל כ- 41,000 איש.

הפרויקט תוכנן במשך שנים ונחשב לאחד הפרויקטים החמים להשקעה. אחת הסיבות לכך היא העובדה שמאחורי הפרויקט עומדות מדינת ישראל ועיריית תל-אביב, מה שמבטיח את הצלחת הפרויקט, האינטרס של המדינה והעיריית תל-אביב הוא לקדם ולהביא להצלחת הפרויקט, אינטרס הפועל לטובת המשקיעים בפרויקט.

הרובע יורכב מ-70% שטחים ציבוריים ו-30% יחידות מגורים; השטחים הציבוריים יכללו בין היתר 3,700 חדרי מלון חדשים והקמת פארק חופי גדול שיתפרס על שטח של כ-300 דונם. שטחי המגורים יכללו 16 אלף יחידות דיור, מתוכן 7,000 יחידות דיור במחירים מופחתים ובמסגרת תוכנית של דיור בר השגה, שתעבור לניהולה של עיריית תל אביב.

לקבלת מידע נוסף ושיחה עם נציג

בחרו מגדר

חברת KGROUP יזמות נדל״ן, מאפשרת לכם לקחת חלק בפרויקט היוקרתי של לב המדינה וזה הזמן שלכם להצטרף לפני שיהיה מאוחר מדי והמחירים יתחילו לעלות בצורה משמעותית.

הצוות המקצועי של החברה ילווה אתכם לכל אורך התהליך, מתחילתו ועד לרגע תשלימו את הרכישה.
חשוב לציין שהקרקע תירשם בטאבו פרטי עם אפשרות למימון של עד כ- %50 משווי הקרקע ולווי צמוד של משרד עורכי דין מוביל. נותרו יח’ קרקע אחרונות להשקעה – זו ההזדמנות האחרונה לרכוש קרקע באחד המיקומים המבוקשים ביותר במדינת ישראל!

לקבלת מידע נוסף ושיחה עם נציג

בחרו מגדר