השקעה במרכז מסחרי ורפואי בגרמניה, במרחק נסיעה מברלין: החל מ-70 אלף ₪ תיהנו מהכנסת שכירות גבוהה ומיידית עם צפי של למעלה מ-7% הכנסה בשנה!

34262

את התואר “המעצמה הכלכלית והמובילה באיחוד האירופאי”, קטפה גרמניה בעשור האחרון, כשהצליחה לסקרן ולעורר עניין רב בקרב משקיעי נדל”ן מכל העולם. ואכן, בזמן ששכנותיה נאבקות במשבר הכלכלי שפוקד אותן, המעצמה המובילה- מסתמנת כאחד מהיעדים הכדאיים להשקעות נדל”ן, וזאת כמובן בזכות איתנותה הכלכלית שמעניקה שקט נפשי למשקיעים, לאורך כל הדרך.

הדמיה להמחשה בלבד

על רקע הצמיחה והשגשוג הנדל”ני שבמדינה, בימים אלה מוצעת הזדמנות ייחודית למשקיעים ישראלים, ליהנות מהשקעה מניבה וסולידית עם סיכום נמוך ותשואה יציבה לאורך זמן.

ההזדמנות מתמקדת במרכז רפואי ומסחרי הממוקם באזור אסטרטגי עם ביקוש גבוה למסחר, וכל זאת במרחק נסיעה קצר מהעיר ברלין. בימים אלה, משווק הנכס בעלות של החל מ-70,000 ש”ח בלבד, ומומחי התחום סבורים כי הוא טומן בחובו פוטנציאל רווח אדיר ועליית שווי משמעותית.

המשקיעים בעסקה ייהנו מהכנסה מידית משכירות, שכן הנכס נהנה מיציבות השכרה ותפוסה מלאה כבר מעל ל-15 שנה ברציפות. אחד מהמרכיבים החשובים שהצליחו לעורר עניין בקרב משקיעים מביני עניין רבים, הוא צפי ההכנסה משכירות שעומד על 7% בשנה, לצד פוטנציאל רווח אדיר מעלייה בהכנסות.

מעבר לכך, חברת B-Global – החברה האמונה על שיווק הנכס, הינה מהחברות הבודדות בישראל המאפשרות למשקיע ליהנות מערבות בנקאית מבנק מוביל בישראל – כך שתרגישו בטוחים לאורך כל הדרך.
חברת B-Global נחשבת לאחת מהמובילות והבולטות בישראל בשוק השקעות הנדל”ן בחו”ל, לחברה, המתמחה באיתור וזיהוי נכסים עם פוטנציאל רווח ותשואות גבוהות, נזקפים עד כה פרויקטים נדל”ניים מובילים מסביב לעולם. לחברה ניסיון מוכח בהשקעות בגרמניה, שכן עסקה זו היא פרויקט מס’ 7 של החברה במעצמה הגרמנית.

מתעניינים בפרויקט? הירשמו לתיאום פגישה!