חברת הנדל”ן שאתם חייבים להכיר: “גולן קפיטל”: ככה עזרנו לאנשים לקראת פרישה, לייצר תיקי נכסים המניבים 13,000 ש”ח לחודש

96897
*ההרשמה [בחינם] עד התאריך ה-15.12 – מהרו להירשם*

מעטים האנשים שלא חושבים על היציאה לחופש כלכלי. לצד זה, קיים החשש להפסיד את ההון שצברו בעסקה לא אמינה, וכך רבים נשארים מחוץ למגרש ההשקעות, ומבזבזים זמן יקר ● חברת גולן קפיטל טוענת “פיצחנו את השיטה”, ויש לה כבר קהילת משקיעים ענפה.

קהילת המשקיעים של “גולן קפיטל” גדלה משנה לשנה

השקעות נדל”ן הן הלחם והחמאה של עולם ההשקעות. רוב האנשים חושבים להשקיע, ואם אתם ביניהם – הכתבה הזאת בשבילכם. ללא מעט אנשים יש כסף בצד, כסף שהם מאמינים שיכול להניב להם תועלת -אבל שאין להם מושג מה לעשות איתו. בין אם מדובר בהשקעות בשוק ההון, או בסגירת הסכום בקופות מניבות, כאשר מגיעים לנדל”ן, כגודל הפוטנציאל, כך גם מסת החששות והפחדים המלווים בהשקעה מסוג זה.
חברת גולן קפיטל שאותה ייסד ומנהל יריב גולן (בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום, איש הייטק בעברו)  הינה חברה יזמית מנהלת קהילת משקיעים של מעל 350 משקיעים, שכבר היום מרוויחים סכומי ענק מהשקעות נדל”ן בארצות הברית.
בין אם מדובר בהשקעה פרטית, או בלקיחת חלק בקבוצות השקעה וגם השקעת בוטיק פרטית, החברה עושה את כל המהלך, מא-ת’ יחד עם המשקיע. חברת גולן קפיטל אפשרה לאנשים רבים לצאת לחופש כלכלי ולהגשים את החלום – לחיות בלי דאגות כלכליות, וכל הזמן להרוויח עוד. 

טורפת את הקלפים בעולם הנדל”ן – וחושפת את הקסם
חברת גולן קפיטל עזרה לאנשים לקראת פרישה לייצר תיקי נכסים שמייצרים 13,000 לחודש, ובאותה נשימה סייעה לזוגות צעירים לייצר הכנסה שתכסה להם כל חודש את השכירות (והרבה מעבר), במקום להיכנס לבור כלכלי בלקיחת משכנתא שהם אינם יכולים לכסות. ועכשיו? החברה יוצאת עם פרויקט חדש בארה”ב שיאפשר למשקיעים בו להינות מהכנסה שוטפת  ומאקזיט מכובד בתוך 3 שנים.

מתעניינים בהשקעה בנדל”ן בארה”ב?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

החברות הגדולות כבר הבינו את גודל ההשקעה | קרדיט news channel 13 wreng memphis, Commercial apeal

מהנהלת החברה נמסר כי מספר המקומות מוגבל – והזדמנות פתוחה לעוד 20 משקיעים בלבד עם הון עצמי של 330,000 ₪ ומעלה.

העסקה שתצא לדרך  בינואר 2022, היא הפרויקט המגורים השלישי והגדול ביותר של החברה בממפיס טנסי, אזור מבוקש שביצע נסיקה בשווי הנכסים של 16.8 אחוז במהלך השנה האחרונה. הפרויקט המשתרע על שטח של 13 דונם, מכיל בתוכו 101 בתי קרקע שיעברו שיפוץ והשבחה שממנה יהנו כל משקיעי הפרויקט.
כשמחירי הנדל”ן בארץ לא מפסיקים לעלות, היחלשות הדולר לעומת השקל ומס הרכישה למשקיעים שהוחל לאחרונה, מוצאים את עצמם משקיעי הנדל”ן מחפשים את ההזדמנויות מעבר לים.

גולן קפיטל מאפשרת למשקיעים להיחשף להזדמנויות ההשקעה מיוחדת בארה”ב, שזה בדיוק הזמן להשקיע בה… עצירת הבנייה בזמן המגפה בשוק שגם ככה סובל ממצוקת דיור חריפה הותיר את הממשל חסר אונים, שום הוראת שעה לא תוכל לעצור את עליות המחירים הנוספות שבדרך ב10 השנים הקרובות. הפוטנציאל הטמון בהשקעה כזאת, הוא עצום וגולן קפיטל הבינה שזה בדיוק המועד לקנות וכמה שיותר לפני שכולם יצטרפו לחגיגה. הזדמנות להצטרף להשקעות קיימות וחדשות יחד עם היזם יריב גולן פתוחה ל-20 משקיעים בפרויקט הנוכחי בארה”ב.

מתעניינים בהשקעה בנדל”ן בארה”ב?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!