הורים לפעוטות? פיתוח ישראלי סופר חכם המבטיח שלא תשכחו את הילד ברכב!

14811

ישנם פיתוחים ועזרים שפשוט חובה על כל אחד להכיר, אחד מהם הוא ״כפתור BABY״. המערכת נחשבת כיום לאחת המערכות המתקדמות בעולם בתחום הבטיחות ברכב, ולמעשה המערכת היחידה בעולם אשר מחוברת למוקד חירום אנושי 24/7.

בין התכונות החשובות של המערכת ומה שהיא מציעה תוכלו למצוא מצלמה המאפשרת צפייה בילדים מבלי לסובב את הראש. המצלמה מאפשרת לכם לצפות בנעשה במושב האחורי בקלות ובצורה בטוחה, מבלי להסיט את המבט מהכביש.

מעבר לכך, ואולי הדבר החשוב ביותר, במקרה וכיבתם את הרכב והילד עדיין נמצא בתוכו, חיישני המשקל יזהו את הימצאות הילד ברכב ויתריעו בעזרת צפצופים. אם במקרה לא שמתם לב לצפצופים תקבלו הודעה לטלפון בתוך 2 דקות, ואף תישלח הודעה אוטומטית אל מוקד החירום, אשר יוכל לזהות את מיקום הרכב.

מוקד החירום עובד 24/7 ומטרתו לסייע במצבי קיצון או מצבי חירום, כמו חלילה תאונה, ילדים שנשכחו ברכב, תקר בגלגל, מחסור בדלק או בעיה רפואית. המוקד יהיה זמין לרשותכם בלחיצה אחת ובתוך 30 שניות!
במקרה של תאונה המערכת מזהה אוטומטית התנגשות ושולחת התראה למוקד. המוקד יכול לאתר את מיקום הרכב במדויק באמצעות לווין, כך שעזרה תישלח בהקדם האפשרי.

שירותי הדרך נמצאים בפריסה ארצית, כך שגם במקרה בו נתקעתם ללא דלק או תקר בגלגל, בלחיצה אחת על הכפתור יגיע אליכם סיוע במהירות! הסיוע כולל גרר, אספקת 5 ליטר דלק והחלפת תקר בגלגל.

גם אתם רוצים לשמור ילדיכם? הירשמו למידע נוסף: