אושר לפרסום: רשימת הגושים שנכללים בתוכנית המפורטת קריית אתא! כך תוכלו להפוך קרקע שרכשתם בכ-289 אלף ₪ לדירה תוך 2-3 שנים בלבד.

16839

העיר קריית אתא מייצרת עניין רב בעולם הנדל”ן הישראלי, תוכנית ענק להקמת עשרות אלפי יח’ דיור אושרה לאחרונה והמשקיעים כבר “חוטפים” את הקרקעות המבוקשות. אך חשוב להבין – לא כל הקרקעות נכללות בתוכנית, יש המון מידע סותר וחשוב לכל רוכש להבין איזה גושים נמצאים בתוכנית המפורטת החדשה. כי המשמעות של רכישת קרקע בגושים שלא נכללים בתוכנית היא המתנה של עשרות שנים להפשרה הצפויה במקום מס’ שנים בודדות.

רשימת הגושים בתוכנית המפורטת 305-0603571 // קריית אתא

יחידת הקרקע להשקעה בגושים שנכללים בתוכנית משווקת בימים אלה במחיר של 289,000 ₪ בלבד – הקרקע מגלמת זכויות לדירת 5 חדרים מרווחת ומפנקת במיוחד. המומחים צופים, כי לאור הביקוש הגובר והיציב למגורים ולהשקעות בעיר, שווי ערך הדירה צפוי להמריא שחקים בדומה לדירות 5 חדרים בעיר שהגיעו לתג מחיר של כ-1.55 מיליון שקל.


מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה!


*הקרקע אינה זמינה לבנייה

התוכנית המפורטת, שלב א’ – מערב קריית אתא 305-0603571, נמצאת בימים אלו בהליכי אישור סופיים והיא מתפרסת בחלקה המזרחי של תכנית המתאר המקומית  כ/450 /ב’ בלבד – כפי שניתן לראות בתשריט. תכנית זו תחומה ברחוב התעלה ממזרח, רחוב זבולון בדרום, רחוב ביאליק בצפון ושכונת פרוסטיג במערב.

התוכנית, הנמצאת לפני אישור למתן תוקף וקרובה להיתר, מתקדמת משמעותית, יחסית לשטח ממערב לקו הכחול המופיע בתשריט. למרות הקרבה הפיזית, באזור המערבי עדיין אין יוזמה תכנונית להגשת תכנית מתאר מפורטת ולכן משך הזמן לקבלת היתר לבנייה באזור זה יכול להימשך שנים רבות.

התוכנית המפורטת מתפרשת על שטח של כ- 590 דונם וכוללת הקמת שכונת מגורים חדשה בת 2,950 יחידות דיור חדשות, מרכז מסחרי ואזור תעסוקה. הערכת שמאי בהתאם לתקן 22 מצביעה על כך שהצפי לתחילת הבנייה הינו כ-3 שנים, מה שמסביר את ההתעניינות הגוברת בקרב המשקיעים.

מי שישקיע היום, ייהנה מפוטנציאל רווח של מאות אלפי שקלים תוך שנים ספורות.

כאמור, תוכנית זו וייעודה מהווים חלק בלתי נפרד ממגמת ההתרחבות של העיר המתפתחת. זו, עשויה לענות על היצע הדיור הנמוך שבעיר, למשוך אוכלוסייה איכותית במיוחד, ולהניב תשואה גבוהה אפשרית עבור המשקיעים.


מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה!


*הקרקע אינה זמינה לבנייה