בחכמה יבנה בית: השקעה חסרת תקדים בקרקע זמינה לבנייה כ-339,000 ₪ בפרויקט מבוקש ביישוב רכסים!

97202

המועצה המקומית הצפונית רכסים, השוכנת במחוז חיפה, נהנית בשנים האחרונות מביקוש גובר בקרב המגזר החרדי. זאת, ניתן ודאי לייחס לפיתוח תשתיות המגורים והתעסוקה בה, תנופת הבנייה המואצת, וכמובן הצביון החרדי המאפיין את היישוב. על רקע מצוקת הדיור הבאה לידי ביטוי במגזר החרדי, בשל מספר הנפשות במשפחה שגדל, יישוב רכסים מסתמן כאחד מבעלי הפוטנציאל הגדול ביותר עבור הציבור החרדי וזאת הודות לעתודות הבנייה הנרחבות בו.

בתוך כך, הוועדה הארצית לקידום מתחמים מועדפים לדיור אשר מטרתה להגדיל את היצע הדירות בישראל, אישרה את התכנית להרחבת היישוב ב-2,500 דירות, ולבניית שני אזורי תעסוקה ייעודיים. כעת, היישוב אכן מתרחב ומתחדש בשכונה צעירה המציעה מודל עדכני המשלב מגורים ומסחר, פארקים ציבוריים נרחבים, שטחים ירוקים ומבני ציבור.

אחד מהפרויקטים המובילים בימים אלה, אשר אושר כחלק מתוכנית הותמ”ל, הוא פרויקט איילת השחר הצפוי להוות מענה אידיאלי עבור צרכי הדיור במגזר החרדי. כאמור, מדובר בפרויקט מגורים חדש שיקום כהרחבה בתוך רכסים, עם תמהיל בנייה המותאם למגזר. היתרון הבולט והמשמעותי ביותר בפרויקט, אשר מסביר את מגמת הביקוש העולה, טמון בעובדה כי הפרויקט שהקרקע שלו כבר זמינה לבנייה, מותאם באופן מקסימלי עבור המגזר החרדי. זאת בזכות התכנון המוקפד, והחשיבה על הפרטים הקטנים ביותר עבור כך. 

בימים אלה מוצעת הזדמנות חסרת תקדים ליהנות מהשקעה בטוחה וידועה מראש, ברף השקעה נמוך שעומד על כ-339,000 ₪ בלבד! לדעת המומחים, הקרקע צפויה להניב למשקיעיה עשרות אחוזים של רווח בתוך זמן קצר במיוחד, ועל כן היא מסתמנת כהשקעה בטוחה.

כדי לסבר את האוזן, השכונה תתואם לאוכלוסיית יעד ברוכת ילדים ותתבסס על צירי הליכה נוחים במיוחד, בשכונה עתידים להיבנות מספר רב של בתי כנסת ומבני דת, וכן מגוון רחב של חללים ושטחים פתוחים לטובת האוכלוסייה החרדית. כמו כן, תושבי השכונה ייהנו מהיצע רחב של מוסדות חינוך חרדיים, כולל מעונות יום, גני ילדים ובתי ספר נפרדים ייעודיים לבנים ולבנות.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית

מתעניינים בהשקעה? הירשמו נציג יחזור אליכם בהקדם:

מלבד לעובדה כי מדובר בקרקע הזמינה לבנייה לאחר קבלת כל האישורים, הפרויקט נהנה גם ממיקום אסטרטגי במיוחד: סמוך לעורקי התחבורה המרכזיים, עם כניסה צמודה לכביש 6 הכוללת גדר ייעודית למניעת רעשים ממכוניות הכביש. זאת ועוד, הפרויקט נמצא בקרבת אזור המסחר ומרכזי הקניות העתידים להיבנות בכניסה ליישוב. כמו כן, בין השדות הירוקים הנמצאים ביישוב, נשקף הנוף המרהיב של הר הכרמל היורד לתוך המפרץ הקסום. 

בתוך כך, ניכר כי יותר ויותר משקיעים ומשפרי דיור מהמגזר החרדי פונים להשקיע בפרויקט, שכן ההתאמה המלאה למגזר, לצד העובדה כי מדובר באזור מבוקש הצפוי לביקוש עצום כעיר חרדית גדולה, מהווה שיקול מרכזי בעת ביצוע ההשקעה. כמו כן, המשקיע נהנה מזכות בקרקע על שמו בטאבו, ומליווי עורך דין מקצועי שוטף. על כן, לא בכדי מדובר בחלון הזדמנויות חד פעמי להשקעה, שכן הקרקע בפרויקט איילת השחר כבר זמינה לבנייה, ובעלות חסרת תקדים ניתן ליהנות מאחוזי רווח גבוהים בתוך זמן קצר. 

יזמית הפרויקט המבוקש היא פ.א.י גרופ השקעות נדל”ן, אשר מתחמה באיתור ורכישת קרקעות ונכסים מניבים הן בארץ והן בחו”ל. החברה בבעלות דתית ובראשה עומד יוסף אלקיים אשר לו מוניטין וניסיון רב שנים בתחום. צוות המשרד מונה אנשי מקצוע עתירי ניסיון המלווים בנאמנות את משקיעי הפרויקט שבזכותם זקופות לחברת הנדל”ן הצלחות של פרויקטים רבים.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית

מתעניינים בהשקעה? הירשמו נציג יחזור אליכם בהקדם: