יחידות אחרונות להשקעה בחלקה הנדירה ומבוקשת “שביל התפוזים” בהוד השרון, בעלות של 299,000 ₪ כולל מע”מ!

87769

הוד השרון היא אחת מהערים הבולטות ביותר בתחום השקעות הנדל”ן, בעיקר הודות לשילוב המושלם שהיא מציעה: מגורים עירוניים בסביבה כפרית, ירוקה ופסטורלית. כמו כן, המיקום האסטרטגי של העיר באזור המרכז ובסמוך לערים מרכזיות כמו הרצליה, רמת השרון וכפר סבא, מהווה גם הוא יתרון בולט בהשקעה בעיר. לא בכדי מעידים תושבי העיר על רמת שביעות רצון גבוהה ביותר, שכן בזכות מוסדות החינוך האיכותיים, מקומות הבילוי והפנאי הרבים, וכן הפארקים המטופחים- מושכת אליה העיר יותר ויותר משפחות התרות אחר חווית מגורים בלתי מתפשרת ואידיאלית ביותר עבורן.

הסרטון באדיבות רימקס נדל”ן

על פי גורמים מומחים, התרחבות הערים ומצוקות הדיור בשנים האחרונות, מאיצות את תהליכי הפשרת הקרקעות החקלאיות על ידי רשויות התכנון והבנייה. אחד מהפרויקטים האטרקטיביים כעת להשקעה, הוא פרויקט “שביל התפוזים” הממוקם בצדה הדרום-מזרחי, במסגרת תוכנית שעתידה להוסיף *כ-27 אלף יחידות דיור לעיר ולשלש את אוכלוסיית העיר.

במסגרת הפרויקט, שמקודם על ידי עיריית הוד השרון והוועדה המחוזית, ענקית הנדל”ן “רימקס” מציעה עבור משקיעי נדל”ן הזדמנות אטרקטיבית במיוחד לרכישת קרקע המוגדרת כשטח צהוב המיועד למגורים, כאמור באחת מהשכונות המבוקשות ביותר בהוד השרון. מדובר באזור שסטטוס הקרקע בו מוגדר על פי תכנית מתאר ארצית כ”אזור פיתוח עירוני”.

הודות לעובדה כי הקרקע המיועדת להשקעה איננה זמינה עדיין לבניה בשלב הזה, המחיר שמציעה “רימקס” עבור הקרקע הפרטית בטאבו עומד על 299,000 ₪ בלבד. משקיעי הנדל”ן המבינים את הפוטנציאל הרב שבהשקעה זו, מצפים להפשרתה העתידי של הקרקע וחוזים את הערך הנדל”ני הרב שתישא הקרקע בעתיד.

על פי דוח השמאי (בתקן שמאות 22) הנחשב לתקן ממשלתי מחמיר לקרקעות שאינן זמינות לבנייה מיידית, לכשהקרקע תהיה זמינה לבניה, שוויה צפוי להכפיל עצמו פי-4!  לכן, מדובר בהזדמנות נדירה וחסרת תקדים לרכישת נכס נדל”ני בחלקה הטובה והמבוקשת ביותר במתחם “שביל התפוזים” המפורסם.

המשקיעים בקרקע ייהנו מליווי צוות מקצועי הכולל עו”ד בכיר, ויקבלו ייעוץ אישי לאורך כל תהליך ההשקעה עד לרישום בטאבו. חברת “רימקס נדל”ן” נחשבת למותג תיווך בינלאומי ובעלת היקף העסקים הגדול ביותר בעולם הודות ל-7,000 המשרדים שברשותה. בזכות צוותי מומחי הנדל”ן העובדים במסירות, מקצועיות, ורמת שירות גבוהה ביותר, אין זה פלא כי מדובר ברשת התיווך הגדולה ביותר בישראל.

מתעניינים בהשקעה? השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם!:

* המידע מתוך כתבת מגזין גלובס מהתאריך 04.03.2020