8 יח’ אחרונות להשקעה בחלקה נדירה ומבוקשת ב”שביל התפוזים” בהוד השרון, בעלות של 333,333 ₪ בלבד!

107149

העיר הוד השרון היא אחת מהערים הבולטות ביותר בתחום השקעות הנדל”ן, בעיקר הודות לשילוב המושלם שהיא מציעה: מגורים עירוניים בסביבה כפרית, ירוקה ופסטורלית. כמו כן, המיקום האסטרטגי של העיר באזור המרכז ובסמוך לערים מרכזיות כמו הרצליה, רמת השרון וכפר סבא, מהווה גם הוא יתרון בולט בהשקעה בעיר. לא בכדי מעידים תושבי העיר על רמת שביעות רצון גבוהה ביותר, שכן בזכות מוסדות החינוך האיכותיים, מקומות הבילוי והפנאי הרבים, וכן הפארקים המטופחים- מושכת אליה העיר יותר ויותר משפחות התרות אחר חווית מגורים בלתי מתפשרת ואידאלית ביותר עבורן.

בשל הביקוש הגבוה למגורים בעיר, ניכרות יותר ויותר תוכניות מתאר בהיקפים גדולים שמקודמים גם על ידי רשות העיר, אשר בזכותן תנופת הפיתוח של הוד השרון מקודמת כל העת. חשוב לציין כי העלייה בביקוש להשקעות נדל”ן בהוד השרון, הפכה את הקרקעות החקלאיות שבה להשקעות נדל”ן מבוקשות מאוד גם כן. על פי גורמים מומחים בתחום, התרחבות הערים ומצוקות הדיור בשנים האחרונות, מאיצות את תהליכי הפשרת הקרקעות החקלאיות על ידי רשויות התכנון והבנייה. אחד מהפרויקטים האטרקטיביים כעת להשקעה, הוא פרויקט “שביל התפוזים” הממוקם בצדה הדרום-מזרחי, בסביבה המאופיינת כיוקרתית מאוד.

במסגרת הפרויקט, שמקודם על ידי עיריית הוד השרון והוועדה המחוזית, מוצעת עבור משקיעי נדל”ן הזדמנות אטרקטיבית במיוחד לרכישת קרקע המוגדרת כשטח צהוב המיועד למגורים, כאמור באחת מהשכונות המבוקשות ביותר בהוד השרון. מדובר באזור שססטוס הקרקע בו מוגדר על פי תכנית מתאר ארצית כ”אזור פיתוח עירוני”.

הודות לעובדה כי הקרקע המיועדת להשקעה איננה זמינה עדיין לבניה בשלב הזה, המחיר עבור הקרקע עומד על 333,333 ש”ח בלבד. משקיעי הנדל”ן המבינים את הפוטנציאל הרב שבהשקעה זו, מצפים להפשרתה העתידי של הקרקע וצופים את הערך הנדל”ני הרב שתישא הקרקע בעתיד.

בחברת MSN נדל”ן מסבירים כי “על פי דוח השמאי הנחשב לתקן ממשלתי מחמיר לקרקעות שאינן זמינות לבנייה מיידית, לכשהקרקע תהיה זמינה לבניה, שוויה צפוי לעמוד על כ-1,400,000 ₪. על כן, מדובר בהזדמנות נדירה וחסרת תקדים לרכישת נכס נדל”ני בחלקה הטובה והמבוקשת ביותר במתחם “שביל התפוזים” המפורסם.”

*הקרקע אינה זמינה לבניה מיידית

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: