ענקית הנדל”ן הגיאורגית יוצאת בהטבה חסרת תקדים למשקיע הישראלי: דירה פרטית במלון “טרסה” בטומי – הון עצמי החל מ-109 אלף ש”ח בלבד – דירות אחרונות!

17851

על רקע הביקוש הגובר להשקעה באחד ממגדלי היוקרה המרהיבים ביותר בבטומי, ולאור רכישת מאות הדירות – ענקית הנדל”ן מגיאורגיה, Terrasa Group, מציעה הצעה מיוחדת לישראליים בלבד: רכישת דירה פרטית בטאבו באחד מהמלונות היוקרתיים ביותר בבטומי התוססת במרחק הליכה מרצועת החוף המרהיבה, עם הון עצמי החל מ-109 אלף ש”ח בלבד ופריסת תשלומים נוחה!

גם משקיעים עם הון עצמי נמוך יחסית יכולים ליהנות מהשקעה אטרקטיבית ומניבה במיוחד. השקעה בעיר בטומי מאפשרת ליהנות מעליית ערך הנכס, ולראייה ניתן לבחון את מחירי הנדל”ן בעיר שזינקו בחמש השנים האחרונות בכ-155%! לא בכדי, מסבירים המומחים, זוכה הפרויקט במלון היוקרתי לביקושי שיא, שכן רבים כבר זיהו את פוטנציאל הרווח האדיר שטומן בחובו.

כאמור, אחת מהסיבות הבולטות להתעניינות הגוברת שרשם הפרויקט בקרב משקיעים ישראלים רבים, היא העובדה שבימים אלה יצאה ענקית הנדל”ן האירופאית עם הבשורה הרשמית: לראשונה בישראל, עם הון עצמי החל מ- 109,000 ₪ בלבד משקיעים יוכלו לרכוש דירה פרטית בטאבו במלון המפואר השוכן במיקום האסטרטגי ביותר: במרחק הליכה מהים, בסמוך לקניון המוביל ה- Metro City. וסמוך ל- 2 בתי הקזינו מהגדולים והמפוארים באירופה, קליפסו ואופוריה. אלה, ייהנו הן מהשקעה אטרקטיבית ומניבה, והן מיחידת נופש מפנקת, יוקרתית ומאובזרת קומפלט עד לרמת המגבות והסכו”ם בהם היא מצוידת, עם נוף מדהים לים ו/או להרי השלג והטבע הפראים והקסומים אשר מקיפים את בטומי.

כעת, על הדירות האחרונות שנותרו בפרויקט עם הון עצמי החל מ- 109,000 ₪ בפריסת תשלומים נוחה – 40% בחתימת הסכם המכר, 20% עם קבלת הדירה, ואת ה- 40% הנותרים ב- 24 תשלומים ללא ריבית לאחר קבלת הדירה!

מתעניינים בפרויקט? הירשמו לתיאום פגישה!

תהליך הרכישה הפשוט והנוח, מתבצע בשפה העברית באמצעות השלוחה הישראלית של Terrassa Group ברמת גן, לצד ליווי צמוד ומלא של משרד עו”ד ישראלי המשמש כנאמן של הרוכשים. הדירה מגיעה עם אופציה לשירותי חברת ניהול איכותית המשכירה את הדירות עבור בעלי הדירות ומספקת עבורם דוחות מפורטים מידי חודש

מתעניינים בפרויקט? הירשמו לתיאום פגישה!