החל השיווק של סוייטות בוטיק על שפת הכנרת!

106596

בשנים האחרונות צועדת העיר טבריה לכיוון של פיתוח ושינוי חיובי ומרענן. לאחרונה החל פיתוח עירוני מואץ בעיר, שזכתה להשקעה של סכומי עתק לשם תנופת הבנייה בה כחלק מתוכנית מיקוד מאמץ של משרד השיכון במסגרת חגיגות ה-2000 שנה לעיר ההיסטורית. לא לשווא נהנית העיר ממגמה חיובית בכל הנוגע למחירי הנדל”ן וביקושים הגוברים מצד משקיעים בפרט.

העליה במפלס הכנרת בשנים האחרונות והחיפוש אחר עיר צפונית המתאימה להשקעות הנדל”ן בדומה לבאר שבע הדרומית, הפכו את טבריה למוקד משיכה עבור משקיעי נדל”ן המחפשים אחר הזדמנויות מעניינות. כמו כן, משבר הקורונה שגרם לסגירת השמיים, חיזק מאוד את העיר מבחינת תיירות פנים, רכישת דירות להשקעה, דירות נופש. המשבר אף הגביר את הצורך בהקמת בתי מלון חדשים ואלטרנטיבות למגורים שתשמשנה בעלי הון עבור נופש ופנאי לאורך העונה החמה ובכלל.

משקיעים רבים זיהו את פוטנציאל הרווחיות שבעיר, הנחשבת לאחת מהזדמנויות הנדל”ן המעניינות ביותר להשקעה בישראל. השכונות החדשות בהן נבנים אלפי יחידות דיור מודרניות ומאות בתים צמודי קרקע, מרכזי התעסוקה הרבים, מוקדי ההיי-טק והמסחר, ופרויקט הרכבת המתוכנן אשר מבטיח את הזינוק של העיר בעשור הקרוב- הם רק חלק מהסיבות שמושכות יותר ויותר משקיעים להתעניין בעיר.

כתוצאה מהביקוש הגובר, בימים אלו מתוכנן מול חופי הכנרת פרויקט מעניין עם מספר יחידות מוגבל- בניין בוטיק אינטימי ויוקרתי, שהעיצוב שלו תוכנן בקפידה וכולל נוף פנורמי מרהיב לכנרת. בנייתו של הפרויקט, Top Sea, צפויה להתחיל תוך כ-4 חודשים. הפרויקט הייחודי בן ה-5 קומות שכולל 22 סוויטות עם מרפסת, עוצב בסגנון מודרני המתכתב עם אווירת החופש והרוגע שמאפיין את הכנרת ובסטנדרט בנייה גבוה במיוחד. את תכנון הפרויקט ביצע משרד “SO אדריכלים”.

בבניין ישנן דירות בוטיק מעוצבות אשר מעניקות חווית מגורים אקסקלוסיבית על שפת הכנרת, מול נוף פנורמי לאגם כנרת היפהפה. בכל דירה ישנה מרפסת שמש מרווחת במיוחד המשקיפה גם להרי הגולן המרשימים וגם לכנרת, וכמובן חניה פרטית מקורה שמבטיחה את הנוחות המרבית עבור כל דייר בבניין.

מיקום הפרויקט הוא רק אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של הפרויקט שכן הוא שוכן על אחת הקרקעות המיוחדות ביותר בארץ- 30 מטר בלבד מהחוף מול מלון רון, כלומר מרחק הליכה קצרצר מטיילת הכנרת המרהיבה. התכנון והמיקום של Top Sea מציגות פרויקט חדש שאין דומה לו בכל האזור, שכן הסמיכות לקו המים מבטיחה את ייחודיותו הן בהווה והן בעתיד.

יתרון נוסף בהשקעה בפרויקט הוא שהסוויטות נרכשות ישירות מהקבלן ונרשמות בטאבו. בשלב זה, מחירי הסוויטות עומדים על בין 1,160,000 ₪ ל-2,190,000 ₪, עבור סוויטה בשטח 47 מ”ר, הכוללת מרפסת לכנרת, כדי לסבר את האוזן, בשיא העונה ניתן להשכיר סוויטה מסוג זה ב-1,900-2,200 ₪ לילה מינימום.

העובדה שתיירות הפנים בישראל זינקה בשנה האחרונה בעיקר בגלל פרוץ המשבר, לצד העובדה כי העיר טבריה עוברת מתיחת פנים משמעותית, מייצרת ביקושים חדשים לעיר לאורך רוב חודשי השנה. עניין זה מייצר פוטנציאל הכנסה גבוה משכירות בעיקר לאור העובדה כי בעיר אין היצע גדול של סוויטות חדשות ויוקרתיות על שפת הכנרת.

לסיכום, פרויקט Top Sea מציע חווית מגורים שאין זהה לה, באחת מהערים המדהימות ביותר בישראל. מדובר בפרויקט  סוויטות ייחודי שאין כיום בטבריה, המיועד למשקיעים מבינים שרוצים לנצל את המגמה החיובית בעיר ואינם מוכנים לוותר על נוף ייחודי, מיקום אסטרטגי ואטרקטיביות שתוכיח את עצמה בשנים הקרובות.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: