“אושרו 50 מיליון שקלים לפיתוח טבריה”: זה הזמן להשקיע בפרויקט המשרדים החדיש בעיר!

73915

הזדמנות יוצאת דופן לרכוש משרד מניב עם הון עצמי של 190,000 ₪ בלבד!

הפיתוח המואץ שמתחולל בימים אלו בטבריה מושך אליה אוכלוסייה איכותית שמוצאת בה שכונות חדשות, בתי מלון ומרכזי סחר, פיתוח תשתיות ובנייה של פרויקטים עירוניים רבים. עדות לכך ניתן למצוא בנתון הבא – בין השנים 2008 ל-2019 נרשמה עלייה של 90% במחירי הדירות בעיר! האוכלוסייה שהגיעה לא מוצאת בנייני משרדים ראויים ומעוצבים אשר היא מורגלת מערי המקור שלה ולמשבצת הזו  נכנס פרויקט ICON במלוא העוצמה ומציע בניין משרדים בעיצוב חדשני, בדיוק כמו בתל אביב.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם:

ICONIC  OPPORTUNITY

העיר טבריה קולטת אליה מספר רב של משפחות שהצמיחו את העיר ל-50000 תושבים. נבנו בה אלפי דירות חדשות (נתוני מדלן מראים לנו שתשואת הנדל”ן בטבריה גבוהה ב-30% ביחס לממוצע הכלל ארצי!) כדי לקלוט את התושבים החדשים, אשר נתקלו בבעיה – היעדר בנייני משרדים איכותיים, מעוצבים וחדשניים שיוכלו לספק להם את ההשראה והתנאים האופטימליים לחיים המקצועיים שלהם. פרויקט ICON כולל קומת מסחר וארבע קומות משרדים ברמה הגבוהה ביותר ומציע לך פוטנציאל תשואה של 8-10 אחוזים בנוסף לעלייה בערך המשרדים.

ICONIC LOCATION

הפרויקט מוקם בלב העיר טבריה בסמוך לתחנה המרכזית, מרכזי קניות ומשרדי ממשלה, מה שיהפוך את פרויקט ICON לסנטר של העיר שימשוך אליו תושבים רבים. בנוסף, הפרויקט ייהנה מתשתית תחבורתית ענפה הכוללת תחבורה ציבורית קרובה וחניון תת קרקעי שיעמוד לרשות השוכרים והמבקרים השונים שיגיעו אליו.

ICONIC EXPERIENCE

חברת מטאורה שיוזמת ומבצעת את פרויקט ICON בעלת ניסיון רב בהקמת מתחמי משרדים, מרכזי תעסוקה ומסחר ובין הפרויקטים המובילים שלהם ניתן למצוא את “בנייני המדע” בנס ציונה אשר נמצא כיום בביצוע.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: