בית מעריב המתחדש: 49 ₪ בלבד עבור מ”ר במשרד בלב ליבה הפועם של תל אביב

105725

בניין “בית מעריב” נחשב לבניין מיתולוגי, שאין אחד שלא מכיר אותו. המיקום האסטרטגי שלו מהווה יתרון חסר תקדים עבור חברות גדולות שמחפשות להשכיר לטווח הארוך משרד גדול במגוון גדלים מ-370 – 870 מ”ר, במיקום המרכזי ביותר בלב הפועם של תל אביב ובמחיר שלא מאפיין זאת כלל.

מיקומו האסטרטגי של בית מעריב, ברחוב קרליבך 2/מנחם בגין 53-55, עונה על הדרישות החשובות ביותר של העובדים: נגישות נוחה וקרבה לתחבורה ציבורית. העובדה כי מדובר בלב ליבה הפועם של תל אביב, מאפשרת את ההגעה הנוחה באמצעות תחבורה ציבורית נוחה ביותר לצד נתיבי איילון המהווים את צירי התנועה המרכזיים המחברים את שכנותיה של העיר. כמו כן, הבניין שוכן בקרבת הרכבת הקלה שעתידה להיפתח בעוד כ-19 חודשים, במרחק הליכה מרכבת השלום ובסמיכות למרכז הבילוי והפנאי השוקק שרונה.

הודות לעובדה כי אין מדובר במשרדים חדשניים במיוחד, אלא במבנה מיתולוגי בן למעלה מ60 שנה, עלות ההשכרה עבור מ”ר בבניין עומדת על 49 ₪ בלבד! מחיר הנחשב לזול מאוד ביחס לעלויות ההשכרה במשרדים השונים השוכנים בעיר, אשר עלותם נעה בין 70-120 ₪.

עבור בעלי עסקים התרים אחר עסקה ארוכת טווח בעלות חודשית נמוכה מאוד, שיפוץ המשרד שיבוצע על ידי השוכר צפויים להשתלם במיוחד ולהעלות את רמת הנוחות ולענות על דרישותיו של בעל העסק. חשוב לציין כי רמת האחזקה בבניין היא ברמה גבוהה ביותר המשרה רוגע ונחת על השוכרים בכל הנוגע לתקינות המתקנים והשירותים בבניין.

לא בכדי מדובר באחד מבניינים המשרדים המבוקשים ביותר להשכרה בעיר והתפוסה כמעט מלאה לחלוטין בו, אכן מצביעה על כך.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: