״השקעת הנדל״ן פרימיום שמטריפה את העשירון העליון בישראל״: השקעה ייחודית בפנטהאוזים היוקרתיים ביותר בצפון קפריסין – גם הכנסה גבוהה וגם השבחה גדולה במיוחד – לצד נכס פרימיום על הים במרחק של 35 דק׳ בלבד מת״א!

500454
השקעה ייחודית וחדשנית בפנטאהוזים היוקרתיים ביותר בצפון קפריסין

״הרבה זמן לא נתקלנו בהשקעה כזו, אם היה מדובר על נכס בארץ השווי היה 30-40 מליון ש״ח״.
את הציטוט הזה אמר לנו אחד דובר חברת הענק DOVEC, שהחל מהבוקר (יום א׳) מציעה כעת למשקיעים רציניים ומתאימים בלבד לרכוש פנטהואזים יוקרתיים וענקיים הכוללים בריכה פרטית וענקית במרפסת עם נוף פנורמי עוצר נשימה אל הים בפרויקט הדגל של החברה: Querencia, לבעלי הון עצמי של החל מ- £270,000 בלבד, כאשר המחיר המלא הוא החל מ- £750,000 בלבד! בפריסה נוחה של עד 4 שנים!

השקעה ייחודית וחדשנית בפנטאהוזים היוקרתיים ביותר בצפון קפריסין

״זו פעם ראשונה שנבנה פרויקט שכזה״
פרויקט Querencia, הנמצא בצפון קפריסין באחד החופים המבוקשים ביותר במדינה ובים התיכון כולו הינו מתחם VIP סגור של 4 מגדלי מגורים ונופש יוקרתיים המכילים את כל הפינוקים האפשריים במרחק של 35 דק׳ טיסה משדה התעופה בן גוריון!
הפנטהאוזים היוקרתיים ומהרשימים ממוקמים בקומות הגבוהות 18-25 המשקיפים מלמעלה על כל האי היפה ועם נוף פנורמי מרהיב אל הים הכחול. הפנטהאוזים גדולים במיוחד בגודל של 330-450 מ״ר בקומה אחת, בסטנדרט וריהוט גבוהים במיוחד ועם בריכה פרטית ענקית במרפסת המשתלבת עם נוף הים הקסום.

״זו פעם ראשונה שנבנה פרויקט שכזה, בסטנדרט שכזה ובמיקום כזה״, ממשיך לספר לנו דובר חברת DOVEC, ״המגדלים מגיעים ל- 25 קומות ומציעים פנטהאוזים מסוג שכמוהו אין בכל האי. אנחנו כבר יכולים לראות שמשקיעים מבוססים שמים את ידם על הפנטהאוזים המדוברים והם נחטפים במהירות שכמוהה לא ראינו כבר שנים. המשקיעים מזהים שמדובר במוצר פרימיום יחידי באי, מה שיביא לכך שמחיר ינסוק מעלה מעלה לצד הכנסות גבוהות במיוחד משכירות יומית ו/או ארוכת טווח של הנכס (ע״פ רצון הרוכש)״.

לתיאום פגישה ומידע נוסף – מלאו את הפרטים!

השקעה ייחודית וחדשנית בפנטאהוזים היוקרתיים ביותר בצפון קפריסין

חשוב לציין שהפרויקט יכלול גם 2 מלונות פאר ברמת 6 כוכבים עם בתי קזינו וחוף ים פרטי. במתחם עצמו ימצאו הרוכשים את כל ההנאות והפינוקים הקיימים כיאה לפרוייקט לייף סטייל ברמת 7 כוכבים, כמו:
בר סיגרים יוקרתי, ספא מפנק ואזור כושר עצום של מעל 4,000 מ״ר הכולל סאונה, חדר אדים, חמם טורקי, חדרי עיסוי, בריכות מקורות וחיצוניות, פארק מים עבור כל המשפחה, מגרשי סקווש מקורים, מגרשי כדורסל, מגרש גולף מתקדם, מגרשי טניס, מיני גולף, שבילי הליכה ורכיבה על אופניים, אמפיתיאטרון, בית קולנוע, מועדון בריאות, מועדון ילדים, נקודת המרת מט”ח, חנויות ועוד מתקנים חברתיים רבים!

כעת מוצעים הפנטהאוזים למכירה עבור העשירון העליון גם בישראל, במחיר של החל מ- £750,000 בלבד! בפריסה נוחה של עד 4 שנים ובעלי הון עצמי של 35% בלבד מהסכום! בהשוואה לישראל, מדובר בכעשירית ממחיר נכס דומה לזה כאן בארץ (אם קיים בכלל). הפרויקט משווק בארץ באמצעות חברת נדל״ן ישראלית מובילה. גורם בכיר בחברה מספר כי במועד המסירה ההשבחה תהיה גבוהה במיוחד והמחיר יחצה את רף £1,000,000!.

לתיאום פגישה ומידע נוסף – מלאו את הפרטים!

השקעה ייחודית וחדשנית בפנטאהוזים היוקרתיים ביותר בצפון קפריסין