“פרויקט הדגל של עיריית אשדוד”: השקעה ברובע ההייטק והעסקים החדש של אשדוד אשר יכלול מגורים ומסחר בעירוב שימושים. קרקע זמינה לבנייה מ- ₪318,750 בלבד – עם התחייבות להגדלת זכויות של מינימום 15% בחוזה חתום!

498855
פארק הייטק החדש וסביבתו

עתודות הקרקע הפנויות בעיר אשדוד הולכות ומצטמצמות – אחת מעתודות הקרקע האלו נמצאת ברובע החדש של אשדוד אשר הבנייה בו כבר החלה. מדובר בקרקע מאושרת לבנייה אשר מתוכננת להכיל אלפי יחידות דיור, קריית חינוך גדולה וכמובן פארק הייטק מוביל.
הבוקר (יום ה׳), נודע שחברת ״אופיסיטי״, העומדת מאחורי ההשקעה, מציעה כעת למשקיעים לרכוש זכות למשרד של 85 מ״ר ב- ₪318,750 בלבד – עם התחייבות להגדלת זכויות של לפחות 15% בחוזה חתום. ולהגיע למשרד בעלות של פחות מ 9,000 ₪ למ”ר

פארק הייטק החדש וסביבתו

בתמיכה ועידוד עיריית אשדוד
הרובע החדש של אשדוד, אשר בעיני רבים נחשב ל״השקעה החמה ביותר בשוק הנדל״ן כרגע״, זוכה לתמיכה ועידוד של העירייה, כאשר האינטרס של העירייה הוא ברור: קידום הרובע צפוי להכניס לקופת העירייה הכנסה גבוהה, להביא חברות ותושבים איכותיים ולחזק את העיר. העירייה תומכת בהגדלת זכויות משמעותית מתוך הבנה כי פארק ההייטק הוא חלק משמעותי מעתידה של העיר, וזו הסיבה לכך שהעירייה תומכת ומעודדת את היזמים לקדם תהליך הגדלת זכויות בוועדה המחוזית. כבר בחודשים הקרובים צפויה העירייה להוציא מסמך מדיניות אשר צפוי להקל ולזרז משמעותית את הליך הגדלת הזכויות בוועדה המחוזית.

מיקום אסטרטגי ונגיש
הקרקע נמצאת בפריים לוקיישן, בסמוך למחלף עד הלום ובמיקום אשר מאפשר יציאה מהירה לתל-אביב והמרכז, וגם כניסה מהירה אל העיר אשדוד, ומעבר לכך, במרחק של 5 דקות הליכה נמצאת גם תחנת הרכבת של אשדוד, כך שהקרקע נגישה הן עבור התחבורה הפרטית והן עבור התחבורה הציבורית. חשוב לציין שכיום באשדוד אין בנייני משרדים בקרבה לרכבת, מה שהופך את המתחם לעוד יותר מבוקש עבור חברות רבות.
איקאה כבר רכשה קרקע במיליוני שקלים בסביבת המתחם, וכמה מהיזמים המובילים במדינה, כגון אפי קפיטל, פרשקובסקי, דונה ועוד כבר רכשו קרקעות ונמצאים במסלול לקבלת היתר עבור אלפי יחידות מגורים.
במתחם כבר החלה בנייתו של קמפוס משרדים של חברת אלבטק הכולל כ- 40,000 מ״ר לשימוש החברה

לתיאום פגישה ומידע נוסף – מלאו את הפרטים!

פארק הייטק החדש וסביבתו

חברה עם תעודות
את הפרויקט מובילה חברת אופיסיטי ניהול, בבעלות יזמי הנדלן הותיקים אלון הרצוג ואורי וייס, אשר חתומים על הקמת אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ, .רק לאחרונה סיימה החברה את הקמת הפרויקט היוקרתי ״אופיסיטי חיפה״ ביציאה ממנהרות הכרמל ובסמוך לתחנת הרכבת מרכזית המפרץ. הפרויקט אוכלס במלואו בזמן שיא על ידי כמה מהחברות הגדולות במשק הישראלי, כמו אלטשולר שחם, הפניקס, חברת הבניה שתית ועוד.

המשקיעים, אשר הזכויות יירשמו על שמם, ייהנו מליווי מלא של משרד עורכי הדין ״הרצוג״, הנחשב למוביל בארץ  במתן שירותי ייעוץ משפטי בסטנדרטים הגבוהים ביותר – כך שתוכלו להרגיש בטוחים לאורך כל התהליך ולדעת שאתם בידיים הטובות והבטוחות ביותר.

לתיאום פגישה ומידע נוסף – מלאו את הפרטים!