פרויקט מגדלי היוקרה Aphrodite Wellness – הזדמנות ייחודית להשקיע בפרויקט נדיר המשלב בין נדל”ן ו- Wellness – דירה קסומה על החוף בצ. קפריסין: החל מהון עצמי של ₪115,000 בלבד! פוטנציאל השבחה גבוה במיוחד עם תשואה גבוהה!

497110
פרויקט מגדלי היוקרה Aphrodite Wellness - הזדמנות ייחודית

אם אי פעם חלמתם על דירה מרהיבה משלכם, באחד האזורים הירוקים ביותר בצ. קפריסין, על חוף הים הכחול ועם השקעה נדירה ומשתלמת במיוחד שגם תניב לכם תשואה גבוהה ועל הדרך גם פוטנציאל להשבחה גבוהה – מגדלי היוקרה ״Aphrodite Wellness״ הוא פרויקט החלומות שחיכיתם לו.

פרויקט מגדלי היוקרה Aphrodite Wellness – הזדמנות ייחודית

זה לא ״עוד פרויקט״
היום (יום ד׳), הודיעה החברה המשווקת את הפרויקט שהמשקיעים הישראלים יוכלו לרכוש דירות בפרויקט הייחודי עם הון עצמי של החל מ- ₪115,000 בלבד, וליהנות מפוטנציאל השבחה של כ- 40-50% עם השלמת הפרויקט, ובנוסף מתשואה גבוהה מהשכרה של בין 9-11%!
לא מדובר ב״עוד פרויקט״, היתרון המשמעותי והייחודי ביותר של ״Aphrodite Wellness״ הוא בכך שבמקום יופעל מרכז טיפולים ראשון מסוגו לתיירות מרפא אשר יהווה מוקד משיכה גדול של תיירות מכל העולם וצפוי להשפיע באופן ישיר על רמת ההכנסות משכירות של בעלי הדירות בפרויקט זה, ובנוסף, במקום גם תמצאו מרכז אנטי אייג’ינג מתקדם – השילוב המושלם בין נדל״ן ל- Wellness, מעבר למגוון התוספות והאטרקציות המקומיות שעליהם נפרט בהמשך.

מיקום נדיר בקו ראשון לים
מגדלי היוקרה ״Aphrodite Wellness״ ממוקמים בקו ראשון לים ובמרחק של כ-20 דקות בלבד מעיר הבירה של קפריסין – ניקוסיה. המגדלים, אשר נחשבים למגדלי יוקרה ברמה הגבוהה ביותר – ממש כמו מגדלי יו הידועים בתל-אביב, ממוקמים באחד האזורים הירוקים ביותר של קפריסין ליד העיירה הקסומה Guzelyurt.
בפרויקט תמצאו מרכז ספא ברמה בינלאומית, מרכז לרפואה אסתטית מתקדמת ומובילה, מרכז אנטי אייג’ינג ובריאות, מועדון יאכטות וספורט מים, מרינה פרטית, חוף חולי פרטי, בר חוף, מסעדות, טיילת מדהימה, מגרשי ספורט, בריכה מחוממת ומקורה, בית ספר לגלישה, טיולי טרקטורונים ועוד מגוון אטרקציות.

כעת ולזמן מוגבל החל הון עצמי של ₪115,000 בלבד!
לתיאום פגישה ומידע נוסף – מלאו את הפרטים!

פרויקט מגדלי היוקרה Aphrodite Wellness – הזדמנות ייחודית

דירות עם מפרט מרשים בפרויקט ייחודי
מכל דירה בפרויקט תוכלו ליהנות מנוף חלומי אל הים הכחול הנמצא במרחק של מטרים ספורים. הדירות מגיעות הגימור משובח ברמה הגבוהה ביותר, אינסטלציה, מטבח והכנה להתקנת מיזוג אוויר. הדירוג מתאימות הן למגורי קבע והן לחופשה עם הילדים – הבחירה בידכם.
״לנוכח העובדה שמדובר בפרויקט ייחודי המשקיעים הישראלים יכולים להשקיע בו עם הון עצמי של ₪115,000 בלבד, הדירות בפרויקט ממש ׳נחטפות׳ בקצב״, מספר לנו דובר חברת השיווק, וממשיך: ״הצפי הוא שכל הדירות בפרויקט יימכרו בשבועיים הקרובים״.

כעת ולזמן מוגבל החל הון עצמי של ₪115,000 בלבד!
לתיאום פגישה ומידע נוסף – מלאו את הפרטים!

פרויקט מגדלי היוקרה Aphrodite Wellness – הזדמנות ייחודית