“עם הון עצמי של 130,000 ₪ בלבד”: תרכשו דירת נופש מניבה ומהנה משלכם בטאבו, באתר הסקי המבוקש באירופה, שיארח את אליפות העולם הבאה בסקי! בניינים 1 ו-2 נחטפו כבר. בניינים 3 ו-4 האחרונים, נחטפים בשלב זה. מהרו!

463826

אושר לפרסום: ענקית הנדל״ן טרסה יוצאת בהצעה חסרת תקדים, הנחה של 17% ברכישת דירה בפרויקט המבוקש – ההטבה בתוקף לחודש זה בלבד ולמס’ רוכשים מוגבל! הרוכשים יהנו מחופשה שנתית ביעד סקי מבוקש ומהכנסה פסיבית משכירות הנכס שלהם בשאר השנה.

טרסה בקוריאני בחורף

אחד הפרויקטים המבוקשים ביותר להשקעה בימים אלה הוא המתחם היוקרתי של קבוצת הנדל”ן המקומית טרסה, בלב בירת הסקי של גיאורגיה- הלא היא העיירה בקוריאני המפורסמת. במתחם היוקרתי, אשר יפעל לאורך כל ימות השנה, תוכלו למצוא מגוון רחב של אלמנטים אשר מייצרים חוויות ייחודיות למבקרים, כמו בריכת שחייה מפנקת, ספא מפואר, חדר כושר משוכלל, מסעדות ברמה גבוהה, אזורי פנאי, פארקים, חניונים ייעודיים עם גישה נוחה, ועוד. כמובן שכל הדירות במתחם מאובזרות קומפלט בריהוט ומוצרי חשמל.

הרוכשים נהנים מליווי מקצועי של עורך דין ישראלי לאורך כל תהליך הרכישה, עם חשבון נאמנות ישראלי אשר משולם אך ורק על פי התקדמות הבנייה.

כעת, הזדמנות חסרת תקדים ולזמן מוגבל להשקעה בפרויקט המבוקש! עם הון עצמי נדרש 130,000 ₪ בלבד תוכלו ליהנות מדירה בפרויקט, כאשר אחת מחברות הנדל”ן הגדולות ביותר בגיאורגיה הכריזה על הטבה של 17% ברכישת דירה – לחודש זה בלבד ולמס’ רוכשים מוגבל! לא בכדי ניכר הביקוש הרב של הפרויקט בקרב ישראליים רבים, שכן הוא צפוי לייצר, ע”פ השוק המקומי ורמת הפרויקט כ-12%-15% רק מהשכירות של הנכס עצמו, וצפי של עליית שווי ערך הנכס של כ 20% במועד המסירה – נתונים אשר מצביעים על כך שמדובר בהזדמנות בלעדית להשקעה נדל”נית מניבה ואטרקטיבית במיוחד.

מתעניינים בפרויקט? מהרו והירשמו לתיאום פגישה!

בקוריאני-מפה

נכון להיום, בעיירה ישנם 17 מסלולים ייחודיים לגלישת סקי בדרגות קושי שונות, ובימים אלה ממש בנייתם של שלושה מסלולים נוספים נמצאת בעיצומה! מדובר במסלולים המיועדים לתחרות הסקי העולמית שתיערך בשנת 2023, ונבחרה להתקיים, איך לא, בעיירת הסקי המבוקשת בקוריאני. מומחי נדל”ן צופים כי בחירה זו תשפיע רבות על מחירי הנדל”ן במדינה בכלל ובבקוריאני בפרט, שכן בהשוואה לשנת 2014 בה נערכה אולימפיאדת החורף בסוצ’י, הביקוש לדירות בעיר המריא שחקים ומחירי הדירות המריאו בלמעלה מ-40%.

בזכות האקלים המיוחד, העיירה פועלת לאורך כל ימות השנה ובשמונה חודשים ממנה היא נהנית מתפוסת שיא של למעלה מ-75% מבקרים! איך זה קורה? בחורף העיירה מהווה את אחד מאתרי הסקי היפים והטובים בעולם המאפשרים את תנאי הגלישה האידיאליים ביותר. אך גם בקיץ היא מושכת מבקרים רבים, וזאת הודות לאוויר ההרים הצלול והטבע המטורף בעיירה הכולל גם את מעיינות המרפא המפורסמות של ברג’ומי, אשר מיוחסות להן סגולות ריפוי רבות, מבקרים מכל קצוות העולם מגיעים לעיירה ונהנים מהאווירה הקסומה, המרגיעה והפסטורלית שהיא מקנה.

טרסה בקוריאני בקיץ

מתעניינים בפרויקט? מהרו והירשמו לתיאום פגישה!

המבצעים ההתחייבויות וההטבות מוגבלים בזמן ובמספר הרוכשים. ע”פ תקנון החברה.