משקיעים בריזורט של המפרץ: החל מ- ₪290,000 הון עצמי! לדירת נופש בפרויקט הדגל הבא של דובאי. והיתרה בתנאי תשלום נוחים לעד 20 שנה!

385481
משקיעים בגן העדן של המפרץ: דירת נופש בפרויקט הדגל הבא של דובאי
משקיעים במפרץ: דירת נופש בפרויקט הדגל הבא של דובאי

עם ההחלטה לנרמול היחסים בין ישראל לאיחוד האמירויות, משקיעים ישראלים רבים זיהו מיד את פוטנציאל ההשקעות בדובאי, שכן זו מסתמנת כאפיק נדל”ני מניב במיוחד. פוטנציאל הרווחיות הגבוה נובע מהכלכלה הפורחת של המדינה, הבירוקרטיה הפשוטה, והמיסוי האטרקטיבי אשר מהווים רק חלק מהיתרונות הרבים שמושכים משקיעים מכל העולם, ובימים אלה גם מישראל – להשקיע בתחומי העיר דובאי.

אין זה חדש שתיירות החוץ באיחוד האמירויות נחשבת לגבוהה במיוחד, הרבה בזכות האטרקציות אשר נבנו במקום כתוצאה מהעושר הכלכלי לו זכתה המדינה בעשור האחרון. כחלק מהניסיון להקטין את תלות התוצרת הגולמית בהכנסה מהנפט המדינה בונה על הכנסה מהתיירות. בדובאי מבקרים כ-12 מיליון תיירים מדי שנה, מספר עצום לנוכח כל הדעות. עובדה זו למעשה מבטיחה את המשך התפתחותה של דובאי, הן בכמות האוכלוסייה והן בתיירותיה, במילים אחרות – אתם כמשקיעים נהנים מצמיחה הונית פוטנציאלית, תשואות שכירות גבוהות ויציבות.
חשוב לציין שהתיירים המבקרים במדינה מתאפיינים ברובם במעמד סוציו אקונומי גבוה במיוחד בשל העלויות הגבוהות של החיים במדינה.

מתעניינים בפרויקט? הירשמו ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!

משקיעים במפרץ: דירת נופש בפרויקט הדגל הבא של דובאי

פרויקט Riviera – הדבר הבא בדובאי
בין אינסוף אפשרויות ההשקעה המוצעות כעת בדובאי, פרויקט Riviera הוא הפרויקט אשר תפס את מירב ההתעניינות של המשקיעים הישראלים.
הפרויקט נמצא במיקום המושלם – באזור שוקק חיים ובמרחק נגיעה של דקות ספורות ממיטב האטרקציות של דובאי: בריכות שחייה, הקניון הגדול בעולם, גן היוגה, שדה התעופה הבינלאומי, מקומות פנאי ובידור, חנויות יוקרה, פארקים ירוקים, מסעדות יוקרה, אזור ברביקיו, אזור משחקים לילדים, מסלול הליכה על גדות הנהר ומעבר לכך גם תוכלו ליהנות מנוף עוצר נשימה של הדאון טאון.

כעת תוכלו לרכוש דירה בפרויקט במחיר של החל מ- ₪580,000 בלבד בתנאי תשלום נוחים במיוחד הכוללים מימון של עד 50% משווי העסקה בפריסה ל- 20 שנה!
המשקיעים בפרויקט ייהנו מתשואה משוערת של כ-7% נטו ומעליית ערך כבר מהרכישה! רק לצורך הדוגמא: דירות בפרויקטים סמוכים נמכרות כיום ב- ₪730,000.

השקעה בביטחון מלא
את הפרויקט מקימה קבוצת עזיזי, יזם ותיק עם ניסיון של 15 שנה בתחום הנדל”ן. הקבוצה מורכבת מאנשי מקצוע מקומיים ומנוסים הכוללים יזמים, משפטנים, יועצי נדל”ן, שמאים, יועצי ביטוח ורואי חשבון. בנוסף, המשקיעים ייהנו מתמיכה מלאה לאורך כל התהליך וליווי צמוד!

מתעניינים בפרויקט? הירשמו ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!

משקיעים במפרץ: דירת נופש בפרויקט הדגל הבא של דובאי