גלו מהי שכונת המגורים החדשה באזור המרכז שמושכת אליה משפחות צעירות ומשקיעי נדל”ן מרחבי הארץ!

69498

אחת מהערים המובילות לאחרונה בתחום ההגירה החיובית של תושבים חדשים, היא גבעת שמואל השוכנת בלב גוש דן בסמוך לפתח תקווה ולרמת גן. בשל תנופת הבנייה היוקרתית המתחדשת, איכות החיים הגבוהה, מוסדות החינוך המובילים שזכו בדירוג הגבוה ביותר במפת החינוך, הפארקים המטופחים ומקומות המסחר, מושכת אליה גבעת שמואל יותר ויותר משפחות חדשות שמסבירות את הביקוש ההולך וגובר למגורים בעיר.

האוכלוסיה בגבעת שמואל הכפילה את עצמה בשני העשורים האחרונים וכיום היא מונה למעלה מ-25,000 תושבים. העיר, הנחשבת לשקטה ויוקרתית במיוחד באזור גוש דן, פונה לקהל איכותי ולמשפחות מבוססות המחפשות חווית מגורים ברמה גבוהה. הייחודיות המאפיינת את גבעת שמואל היא מיזוג הצביון הדתי של העיר עם האוכלוסייה החילונית שנובעת מאופי השכונות החדשות ומתחושת המגורים הקהילתית בה יש מקום לחילונים ודתיים כאחד.

אחד מהפרויקטים המובילים והמבוקשים ביותר כעת בעיר, הנמצא בשלבי בניה מתקדמים מאוד, הוא פרויקט מגדל היוקרה של גינדי- מגדל הלאום בלב רמת הדר החדשה. מדובר באחת השכונות המודרניות והמטופחות ביותר באזור ולכן היא מאוד מבוקשת. השכונה האיכותית שוכנת מצפון לכביש 471 ובמרחק הליכה קצר ממנה ניתן למצוא מוסדות חינוך, דת וקהילה, פארקים ירוקים ומרכזים מסחריים לרווחת התושבים.

רמת המחירים ברמת הדר עלתה בשנים האחרונות בערך של 15%-20%. בשל המיקום האסטרטגי של הפרויקט, הסמוך לצירי תנועה מרכזיים ובנגישות מרבית לתחבורה ציבורית, הביקוש למגורים באזור זה ימשיכו להיות גבוהים, כך שבהחלט מדובר בהשקעה נדל”נית רווחית.

פרויקט זה הוא אחד ממגדלי המגורים המבוקשים ביותר בגוש דן. סמיכות הפרויקט לאוניברסיטת בר-אילן וכן למרכזי הפנאי והבילוי של העיר, צפויים למשוך סטודנטים רבים התרים אחר מגורים באזור ומוכנים לשלם שכר דירה גבוה עבור הקרבה למוסד הלימודים, על כן מדובר בהשקעה אטרקטיבית עבור משקיעים שמחפשים השקעה משתלמת.

הפרויקט עונה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר למגורים: חווית מגורים מפנקת במגדל ברמת גימור גבוהה מאוד המעוצבת על ידי מיטב האדריכלים בישראל, סביבה צעירה ועשירה בשטחים ירוקים לרווחת הדיירים, שטחי פנאי ובילוי מטופחים ודירות יוקרתיות שתוכננו עד הפרט האחרון.

מגדל הלאום מתנשא לגובה של 23 קומות וכולל מגוון דירות יוקרתיות. במגדל נותרו לרכישה רק 2 דירות מיני פנטהאוז אחרונות בעלות של 3,199,000 ש”ח בלבד, ודירת 3 חדרים אחרונה, בקומה גבוהה הצופה לנוף מרהיב, במחיר של 2,250,000 ש”ח בלבד. חשוב לציין כי נכון לשנה זו, התשואה עבור דירה חדשה בגבעת שמואל הינה 3.6% בערך לשנה.

הירשמו לקבלת מידע מנציג קבוצת גינדי החזקות:

“בכל פרויקט אנו מתחייבים להגשים חלום של מגורים באיכות חיים יוצאת דופן”, מסבירים בחברת הנדל”ן גינדי,  האחראית על הפרויקט. כידוע, מדובר בחברת נדל”ן מובילה בישראל, בעלת ניסיון רב שנים ומוניטין גבוה. החברה אחראית על יוזמות ובניות של פרויקטים רבים לרבות מגדלי יוקרה מפוארים, בנייני בוטיק ושכונות מגורים רחבות ידיים.

הירשמו לקבלת מידע מנציג קבוצת גינדי החזקות: