הכירו את ההשקעה הנדל”נית המניבה שתאפשר לכם ליהנות גם מבית נופש מפנק בחודשי הקיץ! החל מ-185 אלף יורו בלבד עבור דירת 60 מ”ר בקוסטה דל סול, ספרד.

202428

לצד היותה אחת ממעצמות התיירות הגדולות ביותר בעולם, ספרד כנסה בעשור האחרון גם לרשימת המדינות האטרקטיביות ביותר להשקעות נדל”ן. זאת, כך טוענים המומחים, עקב המשבר הכלכלי של 2008, שהצניח את מחירי הנדל”ן והפיל את שווי הדירות. כבר אז משקיעים רבים מרחבי העולם זיהו את הפוטנציאל הכלכלי הגלום בהשקעה, והפכו זאת להזדמנות חייהם.

אחד מהמוקדים הבולטים ביותר היא העיר “מרבייה”, הממוקמת בחבל הארץ קוסטה דל סול, (שכשמו – מתהדר בחופי שמש מדהימים). מדובר בעיר נופש יוקרתית, המצוידת בכל המרכיבים האידיאלים לחופש: אקלים נעים לאורך רוב ימות השנה, חופים מרהיבים, עיר עתיקה מיוחדת, אדריכלות מעניינת, קולינריה בסטנדרט גבוה במיוחד, אתרי גולף מהגדולים בעולם, ועוד ועוד ועוד. לא בכדי נחשבת עיירת הנופש מרבייה למועדפת ביותר להשקעה על ידי עשירי העולם וביניהם מפורסמים רבים, שכן היא מסמלת בעיני כל את החיים הטובים.

מה שמעניין הוא, שלאחרונה החלה התעניינות רבה באחד מבתי הנופש בעיירה, הנקרא Golden Babus. למעשה, מדובר בקומפלקס דירות יוקרתי ומפנק במיוחד, אשר שוכן בסמוך לחוף הים ואף נהנה מנוף ההרים. כאמור, הודות למיקום המבוקש של בית הנופש, יותר ויותר משקיעים ממצב סוציו-אקונומי גבוה, פונים להשקיע בדירה במתחם. כך למעשה, הם עונים על הדרישה גם ליהנות מבית נופש יוקרתי עבור חופשות הקיץ וגם מהשקעה המניבה רווח גבוה לאורך שאר ימות השנה.

מתעניינים בפרויקט? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!

אחת מהסיבות הבולטות לביקוש הגובר מלבד למיקום האסטרטגי של המתחם ולפוטנציאל הרווח, טמונה במחיר ההשקעה הנמוך. עבור החל מ-185 אלף יורו בלבד, תוכלו ליהנות מדירת הנופש היוקרתית, המפוארת והמפנקת בגודל 60 מ”ר- באזור המבוקש ביותר של קוסטה דל סול.

הדירות במתחם הנופש נהנות מסביבה ירוקה ופסטורלית במיוחד, ואף כוללות בריכה מפנקת, מרפסות שמש נוחות, מעליות, מזגנים, מחסנים ועוד – המשמשים לטובת דיירי המתחם בלבד. השילוב של הרוגע והפסטורליות שמציע המתחם, לצד שפע אפשרויות הפנאי והבילוי, מסביר לחלוטין את היותו של קומפלקס המגורים למבוקש כל כך בקרב רבים.

מתעניינים בפרויקט? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!