״הנדל״ן בחיפה ממשיך לשבור שיאי ביקוש״: הזדמנות חד פעמית לבעלי הון עצמי של ₪75,000 בלבד לרכוש משרד חדש ברמת גמר מלא ומוכן לכניסה מיידית – צפי לתשואה של כ- 7.5%!

491783
בניין H-3 בחיפה

הבוקר (יום ב׳), פורסם שכעת אחד הפרויקטים החמים בחיפה, H-3, יציע למשקיעים הזדמנות לרכוש משרד חדש ברמת גמר מלא עם הון עצמי של ₪75,000 בלבד! למעשה, אין ספק שמדובר בהשקעה בטוחה ומניבה – כבר מהיום הראשון.

בניין H-3 בחיפה

אחת הסיבות העיקריות לכך שהמומחים צופים שמדובר בהשקעה ייחודית היא העובדה שממשלת ישראל משקיעה כעת בחיפה סכום אשר נאמד בכ-1.3 מיליארד ₪ עבור בנייה והתפתחות. על פי חזון העיר אשר הוצג לאחרונה, בשנת 2025 תהפוך חיפה למטרופולין של הצפון ולמוקד כלכלי נגיש עם נמל גדול ותשתיות לאומיות.

הפרויקט נמצא באחד מהמקומות המתפתחים בעיר, במרחק 4 דקות בלבד מנמל חיפה ושדרות העצמאות, קריית הממשלה, בית המשפט, העיר התחתית וכמובן – הצ’ק פוסט. האזור ידוע כאחד האזורים המבוקשים והנגישים ביותר לדרכי התעבורה המרכזיים – בנוסף לשירותי התחבורה הציבורית.
הבניין הוא בן 4 קומות עם מפרט מושקע הכולל בין היתר: לובי מפואר ,קפיטריה, חדרי ישיבות, פינת קפה בכל קומה, מצלמות במעגל סגור, שירותים מעוצבים בכל קומה ומשרדים ברמה גבוהה. חשוב לציין שבנוסף לכל יש חברת ניהול מקצועית אשר אחראית על ניהול הנכס – כך שתוכלו להיות שקטים.

לתיאום פגישה ומידע נוסף – מלאו את הפרטים!

בניין H-3 בחיפה

שלב האכלוס כבר החל וכעת כ-60% מהבניין כבר מאוכלס ונמכר תוך זמן קצר!
על פי השכירויות הקיימות באזור כיום הצפי הוא לתשואה מיידית של כ- 7.5 %, ובנוסף, ישנה אפשרות להשבחה גבוה שכן העיר חיפה נמצאת בעליית מחירים מתמדת שלא נראה שתעצור בקרוב – היום בזמן שמחירי הבניה מזנקים אין אפשרות שלא להרוויח בעסקה שכזו!

עם חתימת ההסכם תקבלו מיד את המפתח למשרד והנכס יירשם על שמכם בטאבו – במידה והמשרד מיועד לשימוש עצמי תוכלו להיכנס באופן מיידי, כמובן שבאפשרותכם גם להשכיר את המשרד ולהתחיל ליהנות מהרווחים!

לתיאום פגישה ומידע נוסף – מלאו את הפרטים!

בניין H-3 בחיפה
בניין H-3 בחיפה