רק 200 מטר מחופי תל אביב: פרויקט אידלסון 7 מאפשר לכם ליהנות מ-“weekend” בתל אביב מתי שתרצו ותשואה גבוהה כל השנה!

415556

במרחק 198 צעדים מקו החוף הכי תל אביבי, יוקם פרויקט חדשני בעיצוב בינלאומי ייחודי ומרהיב בסגנון באוהאוס מודרניסטי, עם 22 יחידות דיור בתמהיל דירות מגוון: דירות גן, דירות 2,3 חדרים ופנטהאוז יחיד בקומה עם נוף פנורמי לעיר.

תנופת הבנייה בעיר התל אביבית צברה תאוצה בשנים האחרונות הודות להיתרי הבנייה הרבים שאושרו, וניכר כי יותר ויותר מגדלי מגורים חדישים נבנים מעת לעת בעיר. אלא שכעת המטוטלת משנה כיוון, אפשרויות הבנייה מצטמצמות ומעטים הפרויקטים המאושרים לבנייה בלב העיר. אחד מהפרויקטים האחרונים שקיבלו היתר בנייה הוא – אידלסון 7, פרויקט חדש של Ewave Nadlan והאדריכל יניב פרדו. הפרויקט מושך התעניינות רבה ממשקיעים המחפשים אחר נכסים ייחודיים בלב מתחם התיירות של ת”א.

בימים אלה משיקה החברה את דירות ה– “weekend”-  בפרויקט אידלסון
דירות אירוח יוקרתיות, מרוהטות ומעוצבות ע”י מעצבת פנים בינלאומית
הדירות בבעלותכם המלאה, מנוהלת עבורכם כל השנה וזמינות לחופשה בכול עת במהלך שהותכם בישראל!

בתקופות בהן לא תהיו בישראל, חברת הניהול תדאג לתחזוקה וניהול הנכס להשאת תשואה גבוהה במיוחד, כפולה מהמקובל באזור!
– 
עיצוב עילי
– 
ריהוט ואבזור עד הפרט האחרון
– 
ניהול ותחזוקה 365 ימים
– 
תשואה חודשית גבוהה במיוחד
– 
זמינה לחופשה מתי שתבחרו

דירות 2 חדרים החל מ-2,950,000 ₪
דירות 3 חדרים החל מ-4,100,000 ₪

המיקום האטרקטיבי של הפרויקט, במרחק קצרצר מרצועת החוף היפהפייה של תל אביב ומהטיילת המטופחת, ומרחובות שוקקים דוגמת דיזינגוף, נחלת בנימין, רוטשילד ושוק הכרמל- מהווה את אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של הפרויקט. כמו כן, נגישות הפרויקט לכלל אמצעי התחבורה, כולל תוואי הרכבת הקלה ותחנת “מוגרבי” העתידית שתבנה ממש בסמוך, מעלה את האטרקטיביות להשקעה.

חברת Ewave Nadlan עוסקת בייזום וניהול פרויקטי נדל”ן מובילים בישראל כבר למעלה מעשור. החברה, שצברה ניסיון עשיר בפעילות נדל”ן באזורי הביקוש של תל אביב, הינה בעלת מוניטין וניסיון רב שנים, ומתמחה באיתור קרקעות בעלות פוטנציאל השבחה גבוה עבור לקוחות ומשקיעים. ראיית הלקוח במרכז הינה חלק מהותי בערכי החברה, וכפועל יוצא מכך מלווה צוות המומחים את המשקיעים לאורך כל הדרך- החל משלב המכירה ועד קבלת המפתח לדירה.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: