התוכניות כבר מאושרות לבניה: השקעה בדיור מוגן בכפר תבור לבעלי הון עצמי של 200,000 ₪ עם תשואה מובטחת של כ- 9% למשך 5 שנים!

93550

תוחלת החיים הממוצעת בישראל היא אחת מהמובילות בעולם, שכן היא עומדת על גיל 82.3 עבור שני המינים. ניתן לייחס את מגמת העלייה בתוחלת החיים בישראל בשנים האחרונות להתפתחות והתקדמות האמצעים הטכנולוגיים במישור הרפואי אשר מסייעות באריכות חיי המבוגרים. המודעות בקרב אוכלוסיית הגיל השלישי לניהול אורח חיים נכון ובריא עם שמירה על איכות חיים גבוהה ולצד העלייה במצבם הכלכלי- מצביעים על העלייה בביקוש הדיור המוגן האיכותי שיענה על כל צרכיהם.

לאור הביקוש הרב ולצד העובדה כי רוב בתי האבות ממוקמים באזור המרכז, ניכר מחסור חמור בדיור מוגן עבור האוכלוסייה השלישית המתגוררת בצפון הארץ. על כן, הוחלט להקים את פרויקט “ארזים בכפר תבור”, היהווה דיור מוגן ומסגרת תומכת ומוגנת עבור האוכלוסייה המבוגרת הדרה בצפון.

אחת מהסיבות הבולטות שהופכות את הפרויקט לכל כך אטרקטיבי היא העובדה שהתוכניות לבנייה מיידית מאושרות ואין צורך בהמתנה שבדרך כלל לוקחת מספר שנים. כמו כן, ההשקעה הראשונית שעומדת על 200,000 ש”ח בלבד עבור רכיב הקרקע, והעלות של ה-400,000 ש”ח עבור רכיב הבנייה, מאפשרות את ביצוע העסקה גם עבור משקיעים עם הון עצמי נמוך ששואפים לתשואה גבוהה. חשוב לציין כי לטובת ההקלה על המשקיעים, התשלום על הבניה יבוצע בשלבים, ועל הבנייה עצמה ניתן לקבל מימון. לא די בכך, ניהול הנכס יבוצע על ידי חברת ניהול ייעודית אשר מתמחה בדיור מוגן, מה שיהווה שקט תעשייתי ותחושת ביטחון עבור המשקיעים.

ידוע כי בתחום הנדל”ן, כדאיות ההשקעה נמדדת בין היתר על פי התשואה שלה. במקרה של פרויקט “ארזים בכפר תבור”, קיימת תשואת שכירות מובטחת של כ-9% למשך 5 שנים. כאמור, העלות הכוללת עבור ההשקעה ולצד התשואה העתידית – הופכות את ההשקעה לרווחית במיוחד.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: