כך תרכשו נכס מניב עם הון עצמי של 49,000 ₪: העיר התחתית בחיפה, מושכת יותר ויותר משקיעים חדשים!

379981

רבות דובר על המהפך שעוברת העיר התחתית בחיפה בשנים האחרונות. אם בעבר היא לא סומנה כאטרקטיבית במיוחד (בלשון המעטה), כיום היא מאופיינת כאחד מהאזורים המבוקשים ביותר להשקעה, ועל כן היא זוכה לתשומת לב מיוחדת מצד העירייה אשר משקיעה בה משאבים רבים כל העת.

הביקוש להשקעה בעיר התחתית ממשיך לעלות גם בימים אלה ומלבד לעובדה כי עלויות ההשקעה באזור אטרקטיביות במיוחד, ניתן לייחס זאת בעיקר למגמת הפיתוח הענפה אשר במסגרתה הושקעו משאבים רבים לחידוש המבנים באזור. תוכניות הפיתוח המתממשות כוללות את פיתוח הטיילת ורצועת החוף היפהפייה, הנמל, וכן הקמת בניינים מודרניים וחדשניים לטובת העסקים השונים, שצפויים למשוך חברות סטארט-אפ מגוונות אשר ממוקמות בעיר. לא בכדי משקיעים רבים תרים אחר השקעה בעיר התחתית, שכן גם מיקומה האסטרטגי לאור נגישותה לצירי התנועה המרכזיים, מהווה יתרון משמעותי. הסמיכות לתחנת הרכבת שמחברת את העיר התחתית למרכז הארץ בפחות משעה, וכן למקומות התעסוקה, המסחר, הפנאי והבילוי הרבים הממוקמים בה, מושכים יותר ויותר משקיעים אשר מבינים את פוטנציאל הרווח של השקעה באזור אטרקטיבי זה.

אחד מהפרויקטים המובילים כיום בעיר התחתית הוא פרויקט חטיבת גולני של חברת ייזום הנדל”ן “KTV החזקות”, אשר לה מוניטין של הצלחות בעיר חיפה. הפרויקט שבו 3 מבנים הכוללים 42 יחידות במבנה משרדים בן 9 קומות, מתוכנן בסטנדרט אדריכלי גבוה ויוקרתי במיוחד, בלב השכונה המתחדשת. תמהיל המשרדים רחב כאשר גודלם נע בין 26 מ”ר ל-65 מ”ר ובאופן זה הוא עונה על הדרישות המגוונות של העסקים השונים בהתאם לצרכיהם. חשוב לציין כי שטחי המשרדים תוכננו כך שיבודדו את חלל העבודה בצורה מיטבית, ישרו אווירת עבודה שקטה ונוחה בלב העיר הפועמת.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם:

תנאי התשלום שמציעה כעת החברה, מאפשרים את ביצוע ההשקעה במסלול הבטוח והנוח ביותר. על פי תנאי התשלום, 7% ממחיר הנכס ניתנים בחתימת חוזה מכר, 18% בקבלת ההיתר כנגד הערבות הבנקאית של הבנק המלווה, ו-75% בעת קבלת הנכס. כמו כן, ישנן הוצאות נלוות שכוללות את שירותי החברה במישור המשפטי והפיננסי העומדים לרשות המשקיע לאורך הדרך.

בהסתמך על העסקאות שבוצעו בעיר התחתית ב-3 השנים האחרונות ולפי ההערכות הנשמעות כיום, התוכנית שמקדמת ראשות עיריית חיפה צפויה להעלות את ערך המבנים משמעותית ולהניב תשואה גבוהה למשקיעים בפרויקט.

חברת KTV החזקות, הפועלת ברחבי הארץ ומתמחה בעיר חיפה, הוקמה על ידי חמישה בוגרי קורס חובלים היוקרתי של חיל הים. החברה דוגלת במתן שירות מסור ואמין תוך שקיפות מלאה לאורך כל חיי הפרויקט. החברה מתמחה באיתור פרויקטים באזורים מתפתחים בעלויות השקעה אטרקטיביות במיוחד, והיא מציעה ללקוחותיה מודל ייחודי להשקעה המאפשר השגה של תשואות יוצאות דופן, תוך שמירה על מסגרת סיכון נמוכה.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: