עם הון עצמי של 49,000 ₪ בלבד: תרכשו נכס מניב בעיר התחתית בחיפה, עם שכירות מובטחת לשנה מראש ב-6.5% שנתי!

401104

הכירו את “RETRIO” מתחם עסקים מרהיב המשלב שימור ושיפוץ של שני מבנים היסטוריים יחד עם הקמת מגדל חדש בעיר התחתית בחיפה. הפרויקט ישלב משרדים ומסחר ויהווה מרכז לעסקים ובילוי שהעיר חיפה מחכה לו!

“הפרויקט נהנה מליווי בנקאי, ולראשונה בישראל! למשקיעים יתאפשר לקבל משכנתא לנכס מסחרי”

אחד מהפרויקטים המובילים כיום בעיר התחתית הוא פרויקט חטיבת גולני של חברת ייזום הנדל”ן “KTV החזקות”, אשר לה מוניטין של הצלחות בעיר חיפה. הפרויקט שבו 3 מבנים הכוללים 42 יחידות במבנה משרדים בן 9 קומות, מתוכנן בסטנדרט אדריכלי גבוה ויוקרתי במיוחד, בלב השכונה המתחדשת. תמהיל המשרדים רחב כאשר גודלם נע בין 26 מ”ר ל-65 מ”ר ובאופן זה הוא עונה על הדרישות המגוונות של העסקים השונים בהתאם לצרכיהם. חשוב לציין כי שטחי המשרדים תוכננו כך שיבודדו את חלל העבודה בצורה מיטבית, ישרו אווירת עבודה שקטה ונוחה בלב העיר הפועמת.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם:

תנאי התשלום שמציעה כעת החברה, מאפשרים את ביצוע ההשקעה במסלול הבטוח והאטרקטיבי ביותר. על פי תנאי התשלום, 15% ממחיר הנכס ניתנים בחתימת חוזה מכר ו-85% בעת קבלת הנכס. כמו כן, ישנן הוצאות נלוות שכוללות את שירותי החברה במישור המשפטי והפיננסי העומדים לרשות המשקיע לאורך הדרך.

בהסתמך על העסקאות שבוצעו בעיר התחתית ב-3 השנים האחרונות ולפי ההערכות הנשמעות כיום, התוכנית שמקדמת ראשות עיריית חיפה צפויה להעלות את ערך המבנים משמעותית ולהניב תשואה גבוהה למשקיעים בפרויקט.

גולת הכותרת למשקיעים: כל השכירות במתחם סגורה מראש ע”י חברה מובילה. המשקיעים מקבלים התחייבות בחוזה לשכירות מובטחת לשנה ב-6.5% שנתי!

חברת KTV החזקות, הפועלת ברחבי הארץ ומתמחה בעיר חיפה, הוקמה על ידי חמישה בוגרי קורס חובלים היוקרתי של חיל הים. החברה דוגלת במתן שירות מסור ואמין תוך שקיפות מלאה לאורך כל חיי הפרויקט. החברה מתמחה באיתור פרויקטים באזורים מתפתחים בעלויות השקעה אטרקטיביות במיוחד, והיא מציעה ללקוחותיה מודל ייחודי להשקעה המאפשר השגה של תשואות יוצאות דופן, תוך שמירה על מסגרת סיכון נמוכה.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: