יש לך 300 ומתקשה למצוא השקעה נכונה עם תשואות ובטוחות?

179751

יש דבר כזה השקעה בטוחה: החל מ-300 אלף ₪ תוכלו להשקיע בקרן השקעות עם בטוחות נדל”ן שמבצעת פינוי בינוי במיקומים הכי מבוקשים ונחשקים במדינה ונותנת ערבות שעבוד משכון על הכסף שלכם במיסוי מופחת של עד 15% על הרווח!

אחד הדברים העיקריים כיום שכל משקיע מחפש הוא הבטוחה – ״החותמת״ שבזכותה יוכל לישון בלילה בשקט ולדעת שההשקעה שלו תניב את ההכנסה שהובטחה לו, עם בטחון על הקרן.
עם כל אפשרויות ההשקעה הקיימות בשווקים, הן הנדל״ן והן הפיננסי, אין זה פשוט לדעת מהי ההשקעה הנכונה והאמינה ביותר, הרי לא חסרים סיפורים על משקיעים שהפסידו את כספם או במקרה הטוב – קיבלו תשואה נמוכה יותר מזו שהובטחה להם.

נעים מאוד – נדלהון
נדלהון = נדל״ן + הון, מאפשרת לאנשים ליהנות משני העולמות הנחשקים ביותר ומהיתרונות בהם – עולם הנדל״ן ועולם הפיננסים. נדלהון לוקחת את הטוב משני העולמות וביחד מביאה לכם את ההשקעה האולטימטיבית – ההשקעה בעלת התשואה המשתלמת ביותר ובנוסף – ההשקעה הבטוחה והחזקה ביותר.

הטוב שבעולם הפיננסים – מיסוי מופחת של שוק ההון, רק 15% מס על הרווח בלבד, לעומת מס הרכישה בעולם הנדל״ן – מעל 30%. והטוב שבעולם הנדל״ן – תשואות גבוהות בפרקי זמן קצרים, כ-3 שנים בלבד.

השקעה בקרן פיננסית שיש לה בטוחה נדלנית – עד כמה ההשקעה בטוחה?
כיום עולם הבנקאות יודע להשתמש בנדל״ן כבטוחה יציבה מאוד, מה שמביא לעליית הערך וכמובן נותן גם תחושת ביטחון אמתית למשקיע. השקעה שיש לה בטוחה נדלנית נחשבת להשקעה הבטוחה ביותר – למעשה כמעט כמו ערבות בנקאית. השקעה בקרן פיננסית אשר יש לה בטוחה נדלנית יחד עם שעבוד משכון ברשם המשכונות, נותנת לכם ליהנות מאותו הביטחון בדיוק ולהסיר כל חשש מליבכם.

מלקוחות שכבר השקיעו באמצעות נדלהון תמיד חוזרים להשקעות נוספות, זה הזמן להצטרף לנדלהון ולהיות שותפים אמיתיים להשקעה בטוחה!

מאחורי נדלהון נמצאת קבוצת ברק פיננסים. הקבוצה הינה היחידה מהחברות בשוק אשר בנוסף לבטוחות שכולם נותנים, נותנת לכם בטוחה נוספת: טופס שעבוד משכון ברשם המשכונות, הידוע כטופס 10. הטופס נחשב לבטוחה החזקה ביותר כיום ברגולציה הישראלית – כנגד כל סכום ההשקעה, כל מחיר הקרן, תקבלו בטוחה של שעבוד משכון של משרד המשפטים.
חשוב לציין שבניגוד להשקעות אחרות, כאן ההשקעה לא נמצאת באיזשהו שלב ביניים או ״על הנייר״. מדובר בפרויקטים הנמצאים כבר בשלב העלייה לקרקע, אחרי קבלת היתר, כלומר – אין סיכון.

נדלהון חוסכת למשקיע את כאב הראש הבירוקרטי ואת כל ההוצאות הנלוות: השלמת הון באמצעות משכנתא, מס רכישה, פטור מהיטל השבחה, הוצאות על עו״ד, מתווך, מיסים ועוד.

הרווח על העסקה מתקבל החל מהיום הראשון ועד לסוף הפרויקט ורווח נוסף בסוף הפרויקט כתוצאה מעליית הערך.

לקוחות שכבר השקיעו באמצעות נדלהון תמיד חוזרים להשקעות נוספות, זה הזמן להצטרף לנדלהון ולהיות שותפים אמיתיים להשקעה בטוחה!

לקוחות שכבר השקיעו באמצעות נדלהון תמיד חוזרים להשקעות נוספות, זה הזמן להצטרף לנדלהון ולהיות שותפים אמיתיים להשקעה בטוחה!