דווקא עכשיו משקיעים בקרקעות: המתחם הבא של השרון “גבעת הפרחים” – נותרו יחידות אחרונות

111941


המשבר בהחלט לא גורם למשקיעים לשמור את כספם קרוב לחזה, אלא יותר לחשב מסלול מחדש ולבחון אפיקי השקעה חדשים, כאלה שהיו שמורים רק לכרישי נדל”ן. יותר משקיעים מחפשים להשקיע קרוב לבית ודווקא עכשיו מחפשים קרקעות, ולכן מצאנו לכם השקעה רווחית מאוד, עם בונוס של קרבה לים, וכזאת שמקודמת בלהט ע”י עיריית נתניה. אז בואו נראה על מה המהומה.  

קצב גידול האוכלוסייה במדינת ישראל מסביר את הפשרת הקרקעות והביקוש שלהן דווקא עכשיו, ונראה שקצב הבנייה בישראל נמצא בפיתוח מתמיד, מה שגורם למשקיעים לחפש באופן תמידי מציאות, כאלה שיוכלו לרכוש במחירים אפסיים וליהנות תוך זמן קצר מאקזיט מטורף. אין ספק שהשקעה בקרקע היא השקעה אטרקטיבית וייחודית, שיכולה להוות עבור משקיעים עתיד כלכלי טוב יותר, בעיקר אם מדובר על פרויקט עם צפי לתשואה של מעל מיליון שקלים. מובן שמי שיכנס ממש עכשיו ייהנה ממנה, מייד נסביר למה.

שכונה עם אופי בשלבי בנייה מתקדמים

פרויקט ‘גבעת הפרחים’ בנתניה מהווה הזדמנות חד פעמית למשקיעים, ונראה כי עיריית נתניה דוחפת ללא הרף את הפרויקט, ולא בכדי. מדובר על שכונה הנמצאת בשלבי תכנון מתקדמים מאוד, ולמעשה תוכנית בנייה מפורטת כבר הוגשה לעירייה, וכעת קיים תכנון לבניית מגדלים בני 40 קומות שיהוו הלב האורבני והירוק של נתניה. אין ספק ששכונות חדשות בנתניה אינן זרות בנוף, וכפי שהתפתחה קריית השרון, כך תתפתח גם גבעת הפרחים ואף יותר. רק נציין ששכונת גבעת הפרחים תתהדר גם בשטחי מסחר, משרדים ופארק ירוק, והכל בבנייה המתקדמת ביותר. 

לדברי יותם, מנכ”ל והבעלים של חברת ‘חכם ייעוץ מוניציפלי’, המתמחה בייעוץ לרשויות מקומיות וגיוס משקיעי נדלן, “מדובר על הזדמנות השקעה בקרקע יוצאת דופן מכל היבט. היא ממוקמת ממש בלב מרכז נתניה, ובשפה המקצועית הסמיכות למרכז העיר נקראת “צמוד דופן” – עניין זה מקל מאוד על שלבי התכנון, כיוון שאין צורך להעביר תשתיות מתחת לאדמה למרחק רב. מלבד זאת, התוכנית נמצאת בשלבי תכנון סופיים לפני הגשה למחוזי וקבלת אישור”, כך מסכם.

* הקרקע אינה זמינה לבנייה

 

רוצים לשמוע עוד? הירשמו ויותם יצור עמכם קשר בהקדם!

הכי קרוב לבנייה ואכלוס

כאשר רוכשים קרקע להשקעה, כל משקיע יודע כי מצב הקרקע הוא קריטי, ולכן בדקנו עד כמה באמת הקרקע המדוברת קרובה לאכלוס. אז נספר לכם שהקרקע מחולקת לשני חלקים – חלק א’ וחלק ב’. חלק א’ (הנמצא מעבר לכביש) כבר מאושר לבנייה רוויה וממש עכשיו עוברים לחלק ב’, שהיא הקרקע המוצעת למשקיעים ונמצאת בשלבי תכנון מתקדמים מאוד. העירייה הכינה תוכנית מפורטת אשר הופקדה בוועדה המחוזית ומחכה לאישורים.

אך לא דיי בזאת, כיוון שהתוכנית מקודמת על ידי עיריית נתניה בעצמה, דבר המזרז את שלבי התכנון (ברוב המקרים יזמים פרטיים מקדמים את שלבי התכנון ולא העירייה עצמה). מה זה אומר? שכרגע לקרקע יש חוות דעת שמאי על פי תקן 22 המחמיר, אשר מחמיא מאוד לקרקע וצופה עליית ערך של מאות אחוזים, עם התכנות להוצאה לפועל של התוכנית בפרק זמן סביר.

הזדמנות לרכוש קרקע במחיר הנמוך ביותר

אין ספק שנתונים אלה פותחים בפני משקיעים חלון הזדמנויות להשקעה חד פעמית, כזאת שלא תחזור על עצמה. לדברי יותם בן חמו; “חלק ב’ של פרויקט גבעת הפרחים עדיין לא אושר, כלומר הקרקע אינה זמינה לבנייה, ולכן המחיר נמוך מאוד (החל מ- 329 אלף שקלים) ומאפשר לייצר רווחים עצומים תוך זמן קצר. כמובן שהפרויקט יאושר כפי שאושר חלק א’, והמחיר יכפיל ואפילו ישלש את עצמו ביום אחד. מכיוון שהפרויקט נמצא בסמיכות לשכונה מאוכלסת, אין צורך בפיתוח תשתיות של מים חשמל וביוב לאורך קילומטרים, אלא הכל נגיש וכך עלויות הפיתוח נמוכות באופן משמעותי”.

השילוש הקדוש: מיקום, זמינות ומחיר אטרקטיבי

אם נחזור ליתרונות של הפרויקט נגלה את השילוש הקדוש החשוב ביותר בהשקעה בקרקע:

  • מיקום מעולה בסמוך לאזור מאוכלס וקילומטר בלבד מהים.
  • זמינות הקרקע שנמצאת כרגע בתהליכים מזורזים ובגיבוי מלא של עריית נתניה.
  • מחיר סופר אטרקטיבי של החל מ- 329 אלף שקלים עם צפי למאות אחוזי רווח. 

איך הגענו לצפי של מאות אחוזי רווח?

יותם בן חמו מסביר לנו כיצד השקעה במחיר כל כך נמוך יכולה להכפיל ולשלש את עצמה. הניסיון מורגש היטב בדבריו, כמו גם מאפשר למשקיעים להיכנס בשקיפות מלאה ועם כל הידע הדרוש לעתיד. 

“כיום דירת 5 חדרים בנתניה מוערכת בלפחות 20,000 שקלים למ”ר, כפול 120 מ”ר, שהוא הגודל הממוצע של דירת 5 חדרים  = 2,400,000 שקלים לדירה. עלות הקרקע היא 329,000 שקלים (כולל מע”מ), בעוד עלות בנייה ממוצעת עומדת על כ-6,500, כפול 120 מ”ר = הוצאות בנייה של 780,000 שקלים. לכל אלה נוסיף את היטל ההשבחה כ- 200,000 שקלים והוצאות נוספות כמו תיווך, עורכי דין וכו’ – 50,000. הגענו להוצאות משוערות לדירת 5 חדרים העומדות על – 1,299,000. אם כך, מדובר על רווח של מעל למיליון שקלים למי שישקיע ממש עכשיו”. 

אל תפספסו את היחידות האחרונות! השקעה בקרקע בגבעת הפרחים היא הזדמנות שלא תחזור על עצמה!

* הקרקע אינה זמינה לבנייה

רוצים לשמוע עוד? הירשמו ויותם יצור עמכם קשר בהקדם!