דירה משלכם ברחוב Ptolemeon המבוקש והמרכזי, שמביא את הבשורה החדשה לעיר הסטודנטים היוונית סלוניקי החל מ-250,000 ₪!

400438

העיר היוונית סלוניקי ידועה בשנים האחרונות לא רק בזכות היותה יעד תיירות מבוקש, אלא גם בשל הפריחה הנדל”נית שהיא מהווה עבור משקיעים מכל רחבי העולם שמזהים את פוטנציאל הרווח האדיר הטמון בה. נתונים סטטיסטיים מהשנה האחרונה מצביעים כי מחירי השכירויות בעיר עלו בלמעלה מ-1.5 אחוזים, לצד מחירים נדל”ן יציבים ועלויות השקעה שפויות.

חברת שובל יזמות, המתמחה בניהול השקעות נדל”ן בארץ ובחו”ל וכן באיתור הזדמנויות לנכסים אידיאליים ומניבים ביותר להשקעה, זיהתה את אחד האזורים האטרקטיביים ביותר בעיר והחלה בהקמת הפרויקט ברחוב Ptolemeon  המבוקש. מתחם הדירות ממוקם באזור המקביל לשכונת נווה-צדק התל אביבית שאנו מכירים. מדובר באזור שבעבר שימש כאזור משרדים, ולאחר מתיחת פנים מושקעת במיוחד וחסרת פשרות שנעשתה בעידוד ובקידום העירייה, הוא הפך לאחד מאזורי התיירות והבילוי הטובים ביותר בעיר.

בימים אלה, עם גמר הבנייה בחלק מהקומות, הפרויקט מסתמן כאחד ממתחמי המגורים המבוקשים ביותר בעיר הן בקרב נופשים לטווח ארוך או קצר והן בקרב סטודנטים המחפשים אחר מקום מגורים לתקופת הלימודים, חשוב לציין כי חלק גדול מהדירות נמצא תחת חוזה שכירות ל 3 שנים הבאות.

הפרויקט הייחודי כולל כ-48 יחידות דיור המתפרשות על פני שטח של 2,000 מ’,  וכולן מאופיינות במפרט טכני עשיר הכולל ריהוט איכותי ברמה גבוהה במיוחד.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם:

מלבד לתכנון הדירה הקפדני ולעיצוב המרשים, למתחם הדירות יתרונות רבים אשר הופכים אותו למבוקש כל כך בקרב שוכרים. אחד מהיתרונות הבולטים שלו הוא המיקום האסטרטגי ממנו הוא נהנה, הצמוד ללב הפועם והתוסס של העיר – רחוב אגנטיה המפורסם וללדדיקה. הלוקיישן המדהים של הבניין – מרכז חיי הלילה והבילוי שהוא מציע, בתי המלון המפוארים והגדולים שבו, תחנת המטרו המנגישה את ההגעה אליו וכמובן הקרבה לנמל הפועם. כמו כן, המרחק הקצר מהאוניברסיטאות הגדולות והידועות שבעיר, מושך יותר ויותר סטודנטים צעירים להתמקם דווקא באזור זה, ולבחור במתחם זה כאידיאלי ביותר למגורים לאורך תקופת הלימודים.

יותר ויותר משקיעים הבינו את הפוטנציאל הגלום בהשקעה נדל”נית זו ודווקא במתחם המגורים הזה, אשר הביקוש בו גובר מעת לעת. חברת שובל יזמות , אשר לה מוניטין בינלאומי וניסיון רב שנים, מוסרת כי לאור ההתפתחות המואצת של העיר והנהירה של מבקרים רבים לאורך כל ימות השנה, סלוניקי הפכה לאחד מיעדי הנדל”ן המובילים והכדאיים ביותר באירופה.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: