נסגרת ההרשמה לרכישת הקרקע הנחשקת ברחובות מזרח: קרקע פרטית בטאבו מ-149,000 ₪ בלבד – מלאי הקרקעות מוגבל בהחלט!

936089

קרדיט: alefalefalef ויעל שגב

התוכנית להקמת שכונה חדשה במזרח רחובות תועבר להפקדה. התוכנית כוללת בנייתן של כ-6,900 יחידות דיור, מתוכן כ-1,000 יחידות עבור השכרה ארוכת טווח ועוד 230 יחידות לטובת דיור מוגן. מנכ”ל דירה להשכיר: “החברה תתכנן עוד עשרות אלפי יחידות דיור בקרקעות פרטיות מרובות בעלים”.

התוכנית הוגשה על ידי חברת דירה להשכיר הממשלתית ובתיאום עם עיריית רחובות, והיא כוללת לא פחות מ-6,900 יחידות דיור חדשות, מתוכן כ-1,000 יחידות דיור עבור השכרה ארוכת טווח ועוד 230 יחידות דיור לטובת דיור מוגן. בנוסף, יקצה הפרויקט 170 דונם למבני ציבור, 230 דונם לשטחים פתוחים וכן שטחי מסחר ותעסוקה בהיקף של 700 אלף מ”ר. במסגרת התוכנית יינתן דגש רב לעירוב שימושים – מגורים, תעסוקה, משרדים ומסחר, כשהמיזם צפוי להגדיל באופן משמעותי את היקפי הבנייה לתעסוקה ברחובות, ולספק מענה לגידול הטבעי של העיר. בתכנון הפרויקט הוקפד על יצירת המשכיות למרקם הבנוי הקיים ויצירת תמהיל מגוון המשלב בין בנייה לגובה של מגדלים בני 30-25 קומות לבין בנייה נמוכה יותר.

מתעניינים בקרקע? הירשמו למידע נוסף!

מתוך ערוץ היוטיוב של עיריית רחובות

ראש העיר, רחמים מלול, בתגובה להחלטת הוותמ”ל על הפקדת התוכנית “אנו מברכים על ההחלטה של הותמ”ל להפקדת תוכנית מזרח העיר רחובות. השכונה החדשה תציע איכות חיים גבוהה עם מגוון של מרחבים ציבוריים ורחובות מסחריים שוקקים. אין לי ספק שעם התכנון המוצע, היא תתרום לחוסנה הכלכלי של העיר על ידי יצירת היצע תעסוקה מבוקש, בנגישות תחבורתית גבוהה. קידום התכנון נעשה תוך חשיבה אסטרטגית בשיתוף יועצים מומחים, המותאמת לקצב הפיתוח הנכון לעיר”.

מתעניינים בקרקע? הירשמו למידע נוסף!

*הקרקע אינה זמינה לבנייה