הותמ”ל החליטה להפקיד את תכנית מזרח העיר רחובות: קרקע פרטית בטאבו מ-149,000 ₪ בלבד – אל תפספסו, מלאי הקרקעות מוגבל בהחלט!

438763

הדמיה: להמחשה בלבד

שוק הקרקעות ממשיך להוכיח שהשקעה בקרקע (הנכונה!) מייצרת פוטנציאל השבחה ורווחיות חסר של מאות אחוזים. השוק שומר על יציבות ועליה מתמדת מזה שנים ומעניק למשקיעים את הביטחון והשקט הנפשי גם בימים קשים ובזמנים לא פשוטים בהם המדדים צונחים. גם מגזין THE MARKER מדווח : “בעשור האחרון עלה שווי הקרקעות ב–212% — עלייה כפולה מזו של שווי הדירות בישראל באותה עת…”

איפה יש קרקע כזאת אתם שואלים? הכירו את תוכנית מזרח רחובות!

התוכנית להקמת שכונה חדשה במזרח רחובות תועבר להפקדה. התוכנית כוללת בנייתן של כ-6,900 יחידות דיור, מתוכן כ-1,000 יחידות עבור השכרה ארוכת טווח ועוד 230 יחידות לטובת דיור מוגן. מנכ”ל דירה להשכיר: “החברה תתכנן עוד עשרות אלפי יחידות דיור בקרקעות פרטיות מרובות בעלים”. התוכנית הוגשה על ידי חברת דירה להשכיר הממשלתית ובתיאום עם עיריית רחובות, והיא כוללת לא פחות מ-6,900 יחידות דיור חדשות, מתוכן כ-1,000 יחידות דיור עבור השכרה ארוכת טווח ועוד 230 יחידות דיור לטובת דיור מוגן. בנוסף, יקצה הפרויקט 170 דונם למבני ציבור, 230 דונם לשטחים פתוחים וכן שטחי מסחר ותעסוקה בהיקף של 700 אלף מ”ר. במסגרת התוכנית יינתן דגש רב לעירוב שימושים – מגורים, תעסוקה, משרדים ומסחר, כשהמיזם צפוי להגדיל באופן משמעותי את היקפי הבנייה לתעסוקה ברחובות, ולספק מענה לגידול הטבעי של העיר. בתכנון הפרויקט הוקפד על יצירת המשכיות למרקם הבנוי הקיים ויצירת תמהיל מגוון המשלב בין בנייה לגובה של מגדלים בני 30-25 קומות לבין בנייה נמוכה יותר.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית

רחובות מזרח – קרקע פרטית בטאבו במחיר חסר תקדים מ-149,000 ₪ בלבד

מתוך ערוץ היוטיוב של עיריית רחובות

ראש העיר, רחמים מלול, בתגובה להחלטת הוותמ”ל על הפקדת התוכנית “אנו מברכים על ההחלטה של הותמ”ל להפקדת תוכנית מזרח העיר רחובות. השכונה החדשה תציע איכות חיים גבוהה עם מגוון של מרחבים ציבוריים ורחובות מסחריים שוקקים. אין לי ספק שעם התכנון המוצע, היא תתרום לחוסנה הכלכלי של העיר על ידי יצירת היצע תעסוקה מבוקש, בנגישות תחבורתית גבוהה. קידום התכנון נעשה תוך חשיבה אסטרטגית בשיתוף יועצים מומחים, המותאמת לקצב הפיתוח הנכון לעיר”.

הקרקע עברה חוות דעת של שמאי לפי תקן 22, הידוע בתור תקן מחמיר במיוחד, ונמצאה איכותית במיוחד, וצפויה לעליית ערך של מאות אחוזים ובמקביל הליכי אישוריה צפויים להתקדם בקצב מהיר מאוד. כעת זו ההזדמנות למשקיעים זריזים לרכוש קרקע פרטית בטאבו במחיר חסר תקדים – החל מ-149,000 ₪ בלבד. וליהנות מהשקעת הנדל”ן הטובה ביותר שניתן למצוא נכון להיום בשוק הישראלי: בגלל הטיימינג – עתודות הקרקע האחרונות בעיר, בגלל המיקום – צמוד לשכונה מבוקשת בעיר, בגלל הביטחון – הקרקע מאושרת לבניה, אך עדין אינה זמינה לבנייה מידית.

*ההשקעה לבעלי הון עצמי בלבד. אין אפשרות למתן הלוואה.

רחובות מזרח – קרקע פרטית בטאבו במחיר חסר תקדים מ-149,000 ₪ בלבד

*הקרקע עדין אינה זמינה לבנייה מיידית