גלו כיצד יוצרים עליית ערך מטורפת תוך שנה בברוקלין ניו יורק

95463
New York City, United States - old townhouses in Turtle Bay neighborhood in Midtown Manhattan

משקיעים ישראלים רבים, אשר רוכשים נכסים דרך חברת RON GROUP בפער נמוך משמעותית מתחת למחיר השוק אשר יכול להגיע למחיר נמוך משמעותית מתחת השוק הקיים – מוכרים אותם ברווח מטורף, בתוך כמה חודשים בלבד!

ברוקלין – ניו יורק

כולנו כבר יודעים כי נדל”ן הוא אחד מאפיקי ההשקעה האטרקטיביים והטובים ביותר כיום – אבל עבור לא מעט משקיעים אשר אינם מתמצאים בתחום, הוא מלווה בהרבה דאגות וחשש, שבדרך כלל מאפיינים עסקה גדולה שמתבצעת בין 10 ל-24 חודשים.
עסקאות ה”פליפ” עליהן נדבר, המכונות גם עסקאות אקזיט, מצליחות לסייע ולהתגבר על החשש ולעבור מעל המשוכות של עסקאות הנדל”ן המסורתיות.
העסקאות מציעות למשקיעים עסקת נדל”ן מהירה ורווחית, בעיר הכי מבוקשת בעולם, הלוא היא ניו יורק ברוקלין,קווינס, והארלם.
רוב משקיעי הנדל”ן רוכשים נכס ולאחר מכן משכירים אותו, ושם צצות הבעיות – האם יש אכלוס של דיירים, תקלות מרובות לאורך התקופה ועוד ועוד. אך מנגד, עסקאות ה”פליפ” של חברת RON GROUP, מאפשרות רכישה של נכס במחיר אשר נמוך באופן משמעותי במיוחד ממחיר השוק (לרוב מדובר בנכסים אותם מאתרת החברה דרך אנשי הקשר המיומנים שלה), ומכירתו לאחר שיפוץ בתוך זמן קצר – תוך קצירת הרווחים מפערי המחירים בעסקה.

נכס לאחר השבחה

רובן של הנכסים לא מצויים בכלל בשוק.
המשקיעים שבוחרים באפיק השקעה זה, יכולים ליהנות לא רק מרווח מהיר, אלא מעבר לכך, הם לא צריכים להתמודד עם מציאת שוכרים, לדאוג לתפוסה של הכנס, תשלומים לחברת ניהול לאורך זמן ועוד הוצאות לא צפויות שעלולות לצוץ במהלך שנות ההשקעה. בנוסף, התשואה על הנכס אינה ודאית ותלויה בלא מעט גורמים ששוחקים אותה בדרך לכיסו של הלקוח.

הון עצמי דרוש: החל מ-100,000 דולר!
“המשקיעים הישראלים מגלים כיום יותר ויותר את עסקאות ה”פליפ” ועד כמה הן משתלמות, בעוד שבעבר הן היו שמורות לקומץ מקורב ומקושר היטב לשוק הנדל”ן המקומי”, כך טוענים
RON GROUP, חברה המתמחה בהשקעות פליפ בארה”ב, ומתמקדת כיום בניו יורק ברוקלין
החברה פעילה כבר מעל ל-25 שנה בשוק הנדל”ן בארה”ב.

הנכסים נחשבים לנכסים טובים ונמצאים באזורים מבוקשים שהבעלים שלהם פשוט לא מצליחים לשלם תמורתם – זו הסיבה לכך שהם מעוקלים בידי בנקים או כונסי נכסים. “אנחנו יודעים לאתר את הנכסים הללו, לקנות אותם בחלון הזמן הקצר שניתן בדרך כלל תוך 24 שעות במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק ולאחר הרכישה, אנחנו מבצעים בנייה חדשה בנכס ואז מוכרים אותו במחיר מלא בתוך מספר שבועות. ההפרש בין מחיר הקנייה למכירה – הוא הרווח שלנו”, כך מסבירים בחברה.

נכס לאחר השבחה

“אחרי הרבה עסקאות מוצלחות כאלה, היום אנחנו מציעים את העסקה הזו גם ללקוחות שלנו. משקיעים עם הון עצמי של החל מ-100 אלף דולר, יכולים לרכוש נכס בניו יורק שיירשם על שמם בטאבו ובתוך מספר חודשים עד שנה לגזור את הרווחים.”
כיום ההון הראשוני לביצוע עסקה עומד על כ-600,000 דולר. על כן, מחברים יחדיו כארבעה עד חמישה משקיעים לעסקה, כל אחד בהתאם לחלקו בהשקעה. כמובן שלקוח שמגיע עם ההון העצמי הנדרש, כלומר הסכום הכולל בעצמו, הוא יכנס לעסקה לבד.
כל התהליך נעשה בליווי של משרד עו”ד מוביל בניו יורק ויש גם אפשרות למימון של עד 80% – מה שמאפשר ללקוחות למנף את ההון העצמי באופן משמעותי”.
ובדרך כלל מימון של 100% לבנייה

רוצים להצטרף כמשקיעים? הירשמו לבדיקת התאמה!

נכס לאחר השבחה

רווח של 37% בתוך 7 חודשים בלבד!
בחברת RON GROUP, בעלת מוניטין וניסיון רב שנים בהשקעות נדל”ן בארה”ב, בחרו למקד את הפעילות בתקופה הנוכחית בעיקר בעסקאות מסוג זה במקום בעסקאות להשכרה – בגלל הזדמנויות לאקזיט ורווחים מהירים במיוחד, שהפכו להעדפה של רוב המשקיעים הישראלים ובכלל.
“ישראלים רבים נפגעו מעסקאות נדל”ן שהותירו אותם עם הבטחות שווא והרבה כאב ראש”, אומרים בחברה. “הגיע אלינו משקיע שבעבר קנה כמו מאות משקיעים אחרים נכס בארה”ב במודל של תשואה חודשית, והבטיחו לו תשואה של 12%. בפועל, אחרי כל ההוצאות והתשלומים לחברת ניהול, נשארו לו פחות מ-4% תשואה. הוא רצה לנסות עסקת “פליפ” ואיתרנו עבורו נכס במחיר מצוין, רשמנו אותו על שמו, שיפצנו והוצאנו אותו למכירה מהירה – הנכס נמכר תוך פחות מחודש.
שבעה חודשים בלבד מרגע שהגיע אלינו, אותו משקיע רשם עליית רווח של 37% לכיסו – 55,000 דולר על הון עצמי של 150,000 דולר. כל זה, בלי להתעסק עם הנכס, בלי לשלם לחברת ניהול, ובלי בזבוז זמן וכסף מיותר”.

נכס לאחר השבחה

החברה מציעה מגוון מסלולים להשקעה ולכל לקוח מותאם הנכס אשר יתאים לו, בהתחשב בהון העצמי שיש לו. “אנחנו מבינים שיש מגוון של לקוחות ברמות סיכון שונות, ומוכנים לתת מענה גם לסולידיים ביותר”, מדגישים ב- RON GROUP. “אנו עושים בדיקת נאותות מעמיקה לכל נכס, ולאחר הרכישה, מקפידים לרשום אותו על שם הלקוח – כאשר כל התהליך מלווה בידי משרד עו”ד מוביל”.
החברה דוגלת בשקיפות מלאה מול משקיעיה, ובחלוקה שנקבעת מראש על ידי החברה של הרווחים.
לטענת RON GROUP, מודל ההשקעה מוכיח את עצמו עם מאות לקוחות חוזרים: “האינטרס שלנו ושל הלקוח זהה, ולכן יש לנו רצון ומוטיבציה למקסם את עליית הרווח של הנכס בצורה משמעותית ”.
המוטו של RON GROUP: “עסקים עושים עם אנשים ולא עם כסף”

רוצים להצטרף כמשקיעים? הירשמו לבדיקת התאמה!

נכס לאחר השבחה