איתור הנכס, השבחה, איתור השוכר ואקזיט: הכירו את קבוצת SAYA GROUP המאפשרת למשקיע הפרטי להיות הבעלים בטאבו של נכסי המסחר המבוקשים ביותר בפריים לוקיישן תל אביב-יפו!

15120

עם עלייתם של מחירי הדיור, עבודות התשתיות הבלתי פוסקות והפקקים האינסופיים, תחום ההשקעות בשטחי המסחר נמצא בזינוק, כשיותר ויותר משקיעים רואים בו כאידיאלי ומועדף על פני נכס למגורים. ואכן, לא מעט משקיעים זיהו את האטרקטיביות שברכישת נכס מסחרי, ונהנים מרווח משמעותי ולאורך זמן.

כשמדברים על השקעה בנדל”ן מסחרי, חשוב לקחת בחשבון שמדובר בעסקה מורכבת במיוחד. זאת, מפני שלמשקיע יש צורך באיתור הנכס האופטימלי, שייהנה מביקוש גבוה, וכן מתחזוקה שוטפת, תהליך השכרה ועוד…
הבשורות הטובות הן שיש מי שיעשה בשבילכם את העבודה. הכירו את SAYA GROUP, אחת החברות הבולטות בתחום ההשקעות, המציעה מודל השקעה מהפכני על פיו כל אחד יכול להיות הבעלים של נכס בלב הפועם של תל אביב-יפו בנכסים עם פוטנציאל השבחה גבוה במיוחד אשר מייצרים תשואה פסיבית בכל חודש.
איך היא עושה את זה?
ראשית, SAYA GROUP שמה לעצמה את המטרה לאפשר למשקיע פרטי להנות מהשקעה בפריים לוקיישן בלב תל אביב ולאפשר למשקיעים פרטיים לראשונה, להיכנס למשחק של הגדולים. על כן, צוות המומחים מאתר את הנכסים המיוחדים ביותר, בעלי המאפיינים האטרקטיביים ביותר, ואלה הנהנים מאזורי הביקוש הגבוהים ביותר אצל שוכרי עוגן.
עם השלמת תהליך הרכישה, הנכס עובר תהליך השבחה קצר של 3-4 חודשים, ובו מדגישים ומבליטים את המאפיינים הנכונים ביותר שלו, תוך החלפת חזיתות, תקרות, ריצוף ותשתיות- כל זה כדי ליצור שטח מסחר מבוקש ברמת Class A
בהמשך, אחראית הקבוצה לאתר את השוכרים המתאימים עבור הנכס, לאסוף את הבטוחות והערבויות ולנהל את ההתקשרות השוטפת מול השוכר באופן מלא, לרבות גבייה, העברת תשלומים למשקיעים בכל חודש ומתן דו”חות שוטפים. לבסוף, וזהו כמובן השלב החשוב ביותר- נקודת האקזיט. צוות המומחים מסמן את הטיימינג הנכון ביותר למכירה, לאחר שהאזור כולו עבר השבחה מקסימלית. שם, מיוצרת הזדמנות לאקזיט עבור המשקיע, כאשר הנכס צפוי להימכר במחיר גבוה בהרבה מנקודת הרכישה ובכך, לייצר רווח הון גבוה למשקיעים, נוסף על ההכנסות השוטפות בכל חודש מדמי השכירות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אוקי, שטחי מסחר. אבל מדוע דווקא ברחובות תל אביב?

בשנים האחרונות אנחנו מתוודעים לנטישה גורפת של אזורי התעשייה, שכן צרכנים החלו נוהגים לחיות, לבלות, לקנות ולעבוד בסביבה הקרובה לביתם, ובשפה המקצועית – “מרחב ה-15 דקות מהבית”. קיימת מגמה ובה אנשים תרים אחר מרכזי הקניות, המסחר והפנאי הסמוכים לשכונת מגוריהם, באופן שימנע מהם להתניע את הרכב ולעמוד בפקקים. ואכן, התחזיות מצביעות על כך שבעוד עשור, לא יהיה ניתן להיכנס למרכזי הערים עם רכבים ממנועים, אלא עם אמצעי תחבורה אורבניים (קורקינטים, אופניים) או בשבילי הולכי רגל ייעודיים. בתוך כך, תל אביב מהווה העיר המתקדמת ביותר בישראל ומורכבת מאוכלוסייה בעלת מעמד סוציו אקונומי גבוה אשר בשילוב עם השקעה בלתי פוסקת בתשתיות מצד עיריית תל אביב המשווה לעיר נופח בינ”ל ובזכות כך, נהנית מלמעלה מ- 95% תפוסה בשטחי המסחר בה. 

איך עושים את זה נכון?

כאמור, קבוצת SAYA מציעה הזדמנות חסרת תקדים למשקיעים פרטיים ליהנות מהשקעה “במגרש של הגדולים” – במיקום פריים לוקיישן ובעלות של החל מ-350,000 ₪ הון עצמי בלבד! למעשה, זו אולי ההשקעה היחידה בישראל המאפשרת למשקיעים פרטיים להנות גם מעליית שווי הנכס, גם מתשואה שוטפת וגם ללא הסיכון של רכישת נכס על הנייר והמתנה אינסופית ליציאה לדרך וקבלת מפתחות אשר נמשכת לרוב על פני שנים.

לא בכדי רבות הפניות של משקיעים מביני עניין אל SAYA GROUP, שכן אלה עתידים ליהנות מרישום בעלות בטאבו על נכסים מיוחדים המתאימים לשוכרי עוגן יציבים, מעטפת ניהול שלמה הכוללת איתור שוכרים, איסוף ערבויות, התקשרות משפטית, תחזוקה שוטפת וחלוקת הכספים בכל חודש – ללא כל התעסקות מצד המשקיע. כמו כן, נהנים המשקיעים ממימוש הנכס בפוטנציאל השבחה גבוה במיוחד, ומתזרים מזומנים קבוע ויציב בכל חודש אל חשבון הבנק, מיד עם כניסת השוכר אל הנכס!.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!