המכירה של פרויקט “סוהו פרימיום” החלה: בואו ליהנות ממחירי סוף שנה על דירות 3-5 חדרים!

91467

חדרה ממשיכה להוכיח כל פעם מחדש את הדירוג הגבוה שלה במדד ההגירה החיובי. מלבד למיקום האסטרטגי שבו היא שוכנת ולמחיריה האטרקטיביים -תנופה הבנייה והפיתוח העירוני בה, בלתי ניתנים לעצירה! כל אלה הם רק קמצוץ קטנטן מהמרכיבים שעשויים להסביר את הביקוש למגורים בעיר בקרב זוגות צעירים, משפחות ומשקיעים רבים.

אחד מהפרויקטים הבולט והמבוקש ביותר בעיר בימים אלה, הוא פרויקט “סוהו פרימיום”, של חברת היזום והביצוע “עמרם אברהם”. מדובר בפרויקט ששוכן במרכז העניינים, בלב הפועם (והתוסס, יש להגיד) של העיר, לצד האווירה השלווה אל מול הנוף הפסטורלי של השדות הירוקים ופארק החלומות המטופח שבעיר.

מתעניינים בהשקעה? הירשמו וניצור קשר בהקדם!:

בפרויקט תוכלו למצוא תמהיל דירות מגוון, החל מדירות 3 חדרים ועד לדירות מרווחות של 5 חדרים. כעת, ולזמן מוגבל בהחלט, תוכלו ליהנות ממחירי סוף שנה ותנאים נוחים במיוחד, כפי שעוד לא הכרתם! על ההשקעה בדירות 3-5 חדרים, תוכלו ליהנות מביצוע 20% מהתשלום במעמד החתימה על החוזה, ואת 80% הנוספים בזמן האכלוס, כאשר תקבלו פטור ממדדים.  דיירי המתחם ייהנו מחדר כושר פרטי, מועדון דיירים מטופח מאוד, גינה משותפת מעוצבת על ידי אדריכל נוף מקצועי, חניות מקורו ומחסן פרטי לכל דירה.

אל תחמיצו את ההזדמנות ליהנות ממחירי סוף השנה, ואולי כבר ממחר תוכלו להתרגל להשקיף על נוף עוצר נשימה.

מתעניינים בהשקעה? הירשמו וניצור קשר בהקדם!: