“סוהו כנרת”: הפרויקט שיאפשר לכם לרכוש דירה להשקעה באחת מהערים המתויירות ביותר בישראל עם הון עצמי החל מ-100,000 ₪ בלבד!

442183

העיר הצפונית הגלילית והמיוחדת, הלוא היא טבריה, ממוקמת על שפת האגם המרהיב ביותר של ישראל. בתקופה זו היא צועדת לכיוון שינוי חיובי ומרענן במיוחד הודות לעליה במפלס הכנרת והפיתוח העירוני המואץ בעיר אשר מוכיחים את המגמה החיובית בכל הנוגע לביקושים הגוברים בקרב המשקיעים.

על אף שנושא הקורונה הוביל לסגירת השמים ומנע זמנית מאלפי תיירים אוונגליסטים להגיע לעיר הקדושה עבורם, תיירות הפנים דווקא התחזקה כאשר יותר ויותר ישראלים ומשפחותיהם נהרו אחר חופשה בעיר ונהנו משלל האטרקציות שהיא מציעה, והביאו לאחוזי תפוסה חסרי תקדים במלונות ובדירות הנופש בעיר. כמו כן לאחרונה, אישרה המדינה תקציב של 50,000,000 ש”ח עבור פיתוח ועידוד תחום התיירות שבעיר, והכינה תוכנית מסודרת לתהליך שדרוג העיר בסיוע משרד התיירות, הכולל מענקים להקמה והרחבה של בתי מלון, שיקום מיזם מופע המים המרהיב בכנרת, שיפור פני העיר והתשתיות, הקמת יחידת תיירות עירונית, סיוע לעסקים קטנים ועוד.

משקיעים רבים אשר מזהים את הפוטנציאל הטמון העיר, הנחשבת כבר שנים לאחת מהזדמנויות הנדל”ן המעניינות ביותר בישראל, הביעו עניין רב בפרויקט דירות ההשקעה של “סוהו כנרת” אשר יוקם בעיר וצפוי למשוך אליו אלפי מבקרים מדי שנה. דירות ללינת תיירים, צוברות תאוצה בשנים האחרונות בכל העולם ומהוות פתרון לינה מושלם עבור תיירים שמחפשים חדרי לינה לטווח ארוך או קצר, בתנאים אידיאליים ומחירים הוגנים.

בפרויקט תמהיל דירות מגוון, החל מ-25 מטר ועד 52 מטר, בהתאם להעדפת המשקיע. כעת, ולזמן מוגבל בהחלט, מוצעת הזדמנות חסרת תקדים להשקעה בפרויקט המבוקש! במחיר התחלתי של 450,000 ש”ח בלבד (!) תוכלו ליהנות מדירה להשקעה הצפויה להניב לכם תשואה גבוהה במיוחד. ע”פ חישוב וצפי המומחים, במחיר ממוצע של כ-350 ₪ ללילה ובתפוסה של 1/3 חודש בלבד, צפי ההכנסה של המשקיע יעמוד על כ-3,500 ₪ ברוטו בחודש, הכנסה של כ-42,000 ₪ בשנה.
כלומר, צפי תשואה של כ-6% ומעלה בשנה!

משקיעים שמעוניינים בהכנסה פסיבית לחלוטין מהנכס, ללא התעסקות יוכלו להעביר את הטיפול בנכס לחברת ניהול תדאג לתחזוקה וניהול הנכס להשאת תשואה גבוהה במיוחד, הדירות יושכרו במודל airbnb – החברה תדאג בין היתר:

– ריהוט ואבזור עד הפרט האחרון
– 
ניהול ותחזוקה 365 ימים
– 
תשואה חודשית גבוהה במיוחד
– 
זמינה לחופשה מתי שתבחרו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

המתחם העתיד להיבנות יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, יכלול מגוון רחב של פסיליטיס מפנקים ומוקפדים כגון חדר כושר חדשני, חללי עבודה, טרקלין פנאי יוקרתי, חדר גיימינג, קומת גג פנורמית הצופה לנוף הכנרת המרהיב עם בריכה ואזור צ’יל אאוט מפנק, ועוד.

הפרויקט שיוקם בעיר שמהווה מוקד משיכה לתיירים ושוכרים קבועים, יהווה אלטרנטיבה נוחה, זולה, איכותית ובסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים בשוק. כל זאת, עקב העובדה שהעיר נהנית מתיירות פנים וחוץ שוטפת לאורך כל ימות השנה ומהפך בתשתיות והשקעות בטבריה, דבר הגורם לתפוסה גבוהה במיוחד והגירה חיובית לעיר.

שיווק הפרויקט מתבצע ע”י קבוצת רינג תחת ניצוחו של דוד רינג, יזם בינלאומי ויוצא תעשיית ההיי-טק אשר היה שותף לפרויקטים גדולים בכל רחבי הארץ כגון פארק המדע בנס ציונה, מודיעין ונתניה. משקיעים רבים לוטשים את עיניהם לפרויקט הייחודי – התחזיות מדברות על כך שתוך כ-3 חודשים כל הדירות במתחם יימכרו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: