איך מתמודדים עשרות אלפי מובטלים ישראלים עם משבר הקורונה ודואגים לעתידם הכלכלי?

83447

כל תושבי המדינה והעולם כולו נמצאים בעיצומו של משבר הקורונה. אך בצל המשבר הכלכלי הצפוי מתפתח לו רעיון מהפכני אשר יאפשר לכל אחד להתחיל ולבנות את העתיד שלו ומשפחתו כבר מעכשיו.
בימים האחרונים המשק הישראלי עובר טלטלה מסחררת שלא ידענו מעולם, מאות אלפי ישראלים פוטרו ואיבדו את עבודתם, חברת אל-על המהווה את אחת החברות החזקות והיציבות במשק נאלצה לפטר אלפי עובדים, אלפי בתי מלון נסגרו, עסקים קטנים נקלעו למשבר שעלול להביא לקריסתם, איגרות חוב ממשלתיות קורסות ועוד לא דיברנו על המשבר הכלכלי העולמי אשר משפיע על חיינו בצורה ישירה או עקיפה.

האם אפשר לנצח את המשבר?
אז קודם כל נענה על השאלה הזו – כן. אפשר לנצח את המשבר.
בזמן שהבורסות בעולם חוות עליות וירידות חדות רבים אינם מודעים לכך, אך התנודתיות החדה יוצרת הזדמנויות אמתיות להרוויח. באופן עקרוני הדבר החשוב ביותר לדעת הוא מתי לקנות, מתי למכור ואיך עושים את זה. רבים חושבים ופועלים על פי מה שהמדיה אומרת, על פי מה שנכתב בעיתונים או נאמר בחדשות או באתרי הכלכלה השונים, אך למעשה אלו שקוצרים את הרווחים הם עלו שידעו עוד קודם מה צפוי לקרות.

אז אתם וודאי שואלים את עצמם: ״איך זה קשור אלי? אני לא מבין כל כך בבורסה, אני לא מתעסק בזה ובטח שאני לא חי את העולם הזה כדי לדעת מתי כדאי לקנות או למכור, אז האם גם אני יכול להרוויח?״.
התשובה היא כן – גם אתה יכול, והרבה יותר מהר ממה שתוכל להעלות על דעתך.

דניאל, תלמיד מצטיין מתכנית ההכשרה של ביג שוט: היום כבר מנהל תיקים במקצועו
דניאל, תלמיד מצטיין מתכנית ההכשרה של ביג שוט: היום כבר מנהל תיקים במקצועו

כדי לעבור לשלב #2 ולעבור שאלון התאמה, מלא את הפרטים בטופס המצורף למטה

חברת ביג שוט יצאה עוד לפני מספר חודשים עם תוכנית מהפכנית וחסרת תקדים אשר נותנת לסוחרים שלה כסף לסחור בו ולהרוויח ממנו. החברה נותנת לכל אדם תיק מסחר, גם אם הידע שלו בשוק הוא אפסי, מבלי לסכן את הכסף שלו עצמו.

המודל של החברה למעשה מבטיח שגם החברה וגם הסוחר מרוויחים – Win Win. על מנת להבטיח שהסוחר אכן יצליח החברה מספקת מעטפת מקצועית הכוללת את כל הכלים שיש בהם צורך על מנת לסחור בהצלחה ולהבטיח את הרווחים. החברה נותנת לכל תלמיד כח קניה של 10 אלף דולר במטרה להגיע לרווחים גבוהים ללא סיכון של כספכם האישי כך שאתם יכולים להרגיש בטוחים ולדעת שאתם בידיים טובות.

דווקא בזמן שהמדדים בעולם נמצאים בשפל שלא היה כמותו מזה עשרות שנים זה הזמן הנכון והמתאים ביותר להיכנס לתחום! מכירת החיסול במניות מהווה פוטנציאל רווח אדיר. רק לשם הדוגמא, מדד ה- S&P, המדד הכולל בתוכו את 500 החברות הגדולות ביותר הנסחרות בוולסטריט, ירד ביותר מ-35% עד כה ובתום משבר הקורונה צפוי לעלות חזרה – מדובר בעליה אשר שיש לה פוטנציאל להניב רווחים אדירים!

המעטפת כוללת בין היתר: חדר מסחר בפיקוח בית ההשקעות המצליח ומנוסה ״גולד״, כלים טכנולוגיים לביצוע הקניה והמכירה בקלות, שיעורים חיים אונליין ואסטרטגיית מסחר לפיה הסוחר יעבוד. במילים אחרות – אתם מקבלים את כל הכלים – מבלי לסכן את כספכם ועם האפשרות להרוויח כסף מהבית גם בימי משבר הקורונה המשפיע על כולנו.

אז אם אתם חוששים לעתיד הכלכלי שלכם ולרוצים להתחיל לדאוג לכם ולמשפחתכם כבר מעכשיו – אל תחכו. התוכנית כבר עובדת עם מאות אנשים שהתחילו לסחור בהצלחה, ללא ידע קודם! השאירו פרטים למילוי שאלון קצר לבדיקת התאמה.

כדי לעבור לשלב #2 ולעבור שאלון התאמה, מלא את הפרטים בטופס המצורף למטה