המכירה המוקדמת יצאה לדרך: עם 169,000 ₪ בלבד תוכלו להשקיע בעתודות קרקע נדירה בנתניה – פוטנציאל רווח משמעותי !

471089
קרקע במיקום נדיר בנתניה - התמונה להמחשה
קרקע במיקום נדיר בנתניה – התמונה להמחשה

כיצד תוכלו להרוויח מעל למיליון ₪ מעסקת קרקע תוך מספר שנים בודדות עם השקעה של 169,000 ₪ בלבד אתם שואלים? אם כן, אחת מחברות הנדל״ן המובילות והגדולות בישראל אשר מובילה את תחום היזמות, ההשקעות, איתור ורכישת קרקעות, מביאה אליכם את ההשקעה האטרקטיבית הבאה שלא תרצו לפספס.

“אנו מתמחים באיתור קרקעות הנמצאות במקומות מרכזיים וסיכוייהם להפוך לזמינות לבנייה בשנים הקרובות גבוהים ביותר״, מציין בפנינו דובר החברה. נתון קריטי בבחירת הקרקע הוא אינטרס של העירייה לקדם את התוכנית, כזו היא ״המטרופולין״, בנתניה – עיריית נתניה יוזמת ומקדמת את התוכנית.

אחד היתרונות הבולטים של הקרקע היא היותה בשלבי תכנון מתקדמים, כלומר, התוכנית כבר רוקמת עור וגידים בימים אלו ממש. תוכנית בנייה מפורטת הוגשה אל מול העירייה, וכעת ישנו תכנון לבנית מגדלים בני 40 קומות ובהתאם גם שטחי מסחר, משרדים ופארק. במילים אחרות – כל מה שמאות הדיירים החדשים יצטרכו. התוכנית נמצאת בשלבי תכנון סופי לפני הגשה למחוזי וקבלת אישור.

עיריית נתניה מעורבת בעצמה בפרויקט ומנסה לקדם אותו במהירות האפשרית, מה שמקל על הבירוקרטיה ומזרז הליכים שלרוב לוקחים זמן ממושך, להבדיל ממקרים בהם יזמים פרטיים הם העומדים מאחורי הפרויקט. למעשה, העירייה בעצמה היא שמקדמת את התכנית.

חשוב לציין שהקרקע עברה חוות דעת של שמאי לפי תקן 22, הידוע בתור תקן מחמיר במיוחד, ונמצאה איכותית במיוחד, וצפויה לעליית ערך של מאות אחוזים תוך שנים בודדות!

מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה!

*הקרקע אינה זמינה לבנייה