השקעת השנה: קרקע פרטית בטאבו ברחובות החדשה החל מ- ₪159,000 בלבד – פוטנציאל רווח משמעותי!

468843

רחובות הינה אחת מעשר הערים המובילות בישראל בעלת האוכלוסיה האיכותית ביותר על פי דירוג המשלב מעמד סוציו-אקונומי בינוני-גבוה. העיר נחשבת כבר תקופה ארוכה לאחת מהערים האטרקטיביות ביותר למשקיעים בישראל, בעיקר כשבעיר נותרו רק עתודות קרקע בודדות.

התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד

אחת מעתודות הקרקע האחרונות נמצאת באזור רחובות החדשה, אחת השכונות הבולטות והמבוקשות ביותר בעיר ובאזור כולו. הקרקע הינה קרקע פרטית בטאבו במרקם עירוני. מעבר לכך, חשוב לציין שתוכנית להקמת שכונה חדשה באזור תועבר להפקדה כאשר הצפי הוא שהתוכנית תכלול בנייתן של כ-6,900 יחידות דיור, ועם אישורה שווי הקרקע צפוי לעלות במאות אחוזים.
במסגרת התוכנית יינתן דגש רב לעירוב שימושים – מגורים, תעסוקה, משרדים ומסחר במטרה להגדיל באופן משמעותי את היקפי הבנייה לתעסוקה ברחובות, ולספק מענה לגידול הטבעי של העיר אשר ממשיכה לצמוח בקצב מסחרר.

גם ראש העיר, רחמים מלול, לא נשאר אדיש בתגובה להחלטת הוותמ”ל על הפקדת התוכנית “אנו מברכים על ההחלטה של הותמ”ל להפקדת תוכנית מזרח העיר רחובות. השכונה החדשה תציע איכות חיים גבוהה עם מגוון של מרחבים ציבוריים ורחובות מסחריים שוקקים. אין לי ספק שעם התכנון המוצע, היא תתרום לחוסנה הכלכלי של העיר על ידי יצירת היצע תעסוקה מבוקש, בנגישות תחבורתית גבוהה. קידום התכנון נעשה תוך חשיבה אסטרטגית בשיתוף יועצים מומחים, המותאמת לקצב הפיתוח הנכון לעיר”.

כעת מוצעת הזדמנות השקעה באחת מעתודות הקרקע האחרונות ברחובות, במחיר של החל מ- ₪159,000 בלבד. ״שווי הקרקע רק ימשיך לעלות ככל שמועד אישור הקרקע לבנייה יתקרב״, מסר לנו דובר החברה המשווקת, והמשיך: ״נותרו קרקעות בודדות בלבד וזה לא מפתיע, המיקום האטרקטיבי והמבוקש הופך את הקרקע לנדירה במיוחד״.

מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה!

*הקרקע אינה זמינה לבנייה