אור ירוק להוספת 4,000 יח”ד בבנימינה-גבעת עדה: זה הזמן לרכוש קרקע חקלאית בבנימינה ב-109,000 ₪ בלבד לרבע דונם

301793

בתחילת השנה הופקדה תוכנית המתאר למועצות המאוחדות, התוכנית כוללת הוספת שטחי מסחר ותעסוקה במועצה המקומית בנימינה-גבעת עדה. התוכנית צפויה להגדיל את היקף האוכלוסייה לכ-34 אלף תושבים.

חברת “נחלה” הודיעה כי תשווק עתודות קרקע אחרונות ביישוב היוקרתי בנימינה וזכתה לעניין רב מצד משקיעים, משפרי דיור ומשפחות רבות המעוניינים בנכס עתידי בנכס עתידי ביישוב פסטורלי בעל נגישות תחבורתית גבוה לאזור המרכז והצפון.

הקרקע למעשה היא קרקע חקלאית פרטית בטאבו – שאינה זמינה לבנייה. מוגדרת כ-“צמודת דופן” ונמצאת בסמיכות לשכונת מגורים מה שמגדיל משמעותית את סיכוי להפשרה בשנים הקרובות. בנוסף הרכישה מתבצעת בליווי משרד עו”ד בכיר המתמחה בשוק הקרקעות, התהליך מתבצע תוך ליווי אישי וכספי הרוכשים מוחזקים בחשבון נאמנות ייעודי.

מה הרווח הצפוי אתם שואלים? בנייה של צמודי קרקע אופיינית מאוד לאזור, לכן סיכוי גבוה שבמקרה של הפשרה זה יהיה ייעוד הקרקע. מסקירה קצרה באתר מדל”ן ובאתר יד 2 – קרקעות בגודל 250 מ”ר לבנייה צמוד קרקע ביישוב בבנימינה גבעת עדה נמכרות בממוצע ב-1.2 מיליון ₪! גם לאחר תשלומי מס שבח והיטל השבחה מדובר כאן ברווח של מאות אחוזים ביחס להשקעה.

משקיעי הקרקעות יוכלו להגיש מועמדות לרכישת הקרקע ללא הון עצמי!

נכון לימים אלה, בעקבות המשבר במשק, חברת “נחלה” הודיעה כי תאפשר למשקיעים לרכוש את הקרקע ללא הון עצמי. באמצעות שת”פ עם גורם מימון אשראי תתאפשר פריסה חודשית לתשלומים. (*בכפוף לאישור גורם ממן)

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

מעוניינים במידע נוסף ממומחה השקעות? הירשמו וקבלו ייעוץ טלפוני: