גבעת הפרחים: עתודת הקרקע שעיריית נתניה מקדמת ודוחפת לקבלת אישורי בנייה בשנים בקרובות – קרקע פרטית בטאבו להשקעה בכ- 329,000 ₪ בלבד!

88906

כיצד ניתן להרוויח מעל- 1,100,000 ש”ח מעסקת קרקע תוך מספר שנים? מר’ יותם בן חמו, מנכ”ל ובעלים חברת חכם ייעוץ מוניציפלי, אשר מתמחה בעבודה מול רשויות ובעל נסיון אדיר בלמצוא הזדמנויות השקעה בקרקעות מסוג כזה במרכז הארץ.

“אנו מתמחים באיתור קרקעות הנמצאות במקומות מרכזיים וסיכוייהם לקבל היתרי בניה בשנים הקרובות גבוהים ביותר. נתון קריטי בבחירת הקרקע הוא אינטרס של העירייה לקדם את התוכנית, כזו היא ״גבעת הפרחים״ שעדין אינה זמינה לבנייה, בנתניה – עיריית נתניה יוזמת ומקדמת את התוכנית. יתרון משמעותי נוסף של הקרקע היא היותה “צמודת דופן”, פירוש המושג ׳צמודת דופן׳ הינו מיקום בקרבה למרכז העיר, מה שהופך את יצירת התשתיות למלאכה פשוטה למדי”.

אחד היתרונות מהם נהנית שכונת ״גבעת הפרחים״ הוא היותה בשלבי תכנון מתקדמים, כלומר, התוכנית כבר רוקמת עור וגידים בימים אלו ממש. תוכנית בנייה מפורטת הוגשה אל מול העירייה, וכעת ישנו תכנון לבנית מגדלים בני 40 קומות ובהתאם גם שטחי מסחר, משרדים ופארק. במילים אחרות – כל מה שמאות הדיירים החדשים יצטרכו. התוכנית נמצא בשלבי תכנון סופי לפני הגשה למחוזי וקבלת אישור.

עיריית נתניה מעורבת בעצמה בפרויקט ומנסה לקדם אותו כמה שיותר מהר, מה שמקל על הבירוקרטיה ומזרז הליכים, להבדיל ממקרים בהם יזמים פרטיים הם העומדים מאחורי הפרויקט. למעשה, העירייה בעצמה היא שמקדמת את התכנית.

הקרקע עברה חוות דעת של שמאי לפי תקן 22, הידוע בתור תקן מחמיר במיוחד, ונמצאה איכותית במיוחד, וצפויה לעליית ערך של מאות אחוזים ובמקביל להוצאה לפועל זריזה במיוחד. חשוב להדגיש שהקרקע עדין אינה זמינה לבנייה מידית לכן עכשיו זו נקודת הזמן הטובה ביותר לרכישת הקרקע לפני זינוק המחירים.

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ויותם יצור עמכם קשר בהקדם!

אז איך בעצם ניתן להגיע לרווח של כ-1,100,000 ש”ח תוך מספר שנים? המחיר המינימלי לנדל”ן בנתניה מוערך ב-20,000 ₪ למ”ר, כך שדירת 5 חדרים ממוצעת בגודל 120 מ”א שווה 2,400,000 . בפרויקט, עלות הקרקע היא 329,000 ₪ כולל מע”מ, עלות הבנייה נאמדת על 6,500 ₪ למ”ר, כך שדירת 120 מ”ר תעלה 780,000 ₪ בלבד. תוסיפו לזה היטל השבחה של 200,000 ₪ והוצאות נוספות המוערכות ב-40,000 ₪. כלומר, העלות המשוערת לדירת 5 חדרים היא 1,350,000 ₪ בלבד – כולל הכל!. (לאחר הפשרת הקרקע ניתן לשעבד אותה לבנק לקבלת משכנתא עבור הבנייה וההוצאות הנלוות) במילים אחרות, בזמן שמנסים למכור לכם פרויקטים של מחיר למשתכן שמתחילים לבנות בהם רק בעוד כ-9 שנים כאן יש הזדמנות באמת להרוויח ולהשיג דירת 5 חדרים בעיר מרכזית בישראל בחצי מחיר!

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ויותם יצור עמכם קשר בהקדם!