בזמנים קשים המדינה לצדינו – הלוואה בערבות המדינה

84416

רבים מאתנו עוברים תקופה לא קלה בלשון המעטה. עסקים רבים מוצאים עצמם חסרי אונים אל מול משבר הקורונה הפוקד אותנו בימים אלו. מה אפשר לעשות? איך אפשר לעבור את התקופה הקשה הזו?

בתקופה האחרונה המדינה יצאה במהלך הנועד לעזור לנו, בעלי העסקים, לעבור את המשבר. אנחנו צריכים חברה מקצועית לצידנו שתדע לדרוש עבורנו את התנאים הכי טובים שמגיעים לנו!

לדוגמא: זמני טיפול קצרים – אישור הלוואה עד 7 ימי עסקים, תשלום מלא של הריבית – על ידי המדינה בשנה הראשונה, ריבית ממוצעת – 1.5% + פריים, החזר גמיש – מתחילים להחזיר רק מהשנה השנייה גם קרן וגם ריבית ועוד הטבות שרק חברה מקצועית תדע לדרוש עבורנו.

אתם וודאי שואלים את עצמכם למי השירות מתאים?
הנה כמה תנאים שיעזרו לכם לדעת: במקרה ויש לכם עסק פעיל מענף השירותים, המסחר, התעשייה או החקלאות ואתם זקוקים להלוואה. (1) גובה מימון מינימלי של 100,000 ש״ח או יותר מכך, (2) עסקים בעלי מחזור הכנסות שנתי ברוטו מעל חצי מיליון ₪, (3) בעלי החברה הינם אזרחיים ישראליים, (4) לחברה לא חזרו שיקים מסיבת אמ”כ(אין מספיק כיסוי), (5) לעסק או לבעליו לא קיים היום או בעבר חוב מול רשויות המס, חשבון מוגבל, מעוקל, הליכי הוצאה לפועל או כונס נכסים, (1) החברה הייתה ריווחית בכל אחת משלוש השנים האחרונות (2019/2018/2017).

מרכז האשראי הישראלי‘ עוזרת בימים אלו למאות עסקים בקבלת ההלוואה מהקרן בערבות המדינה. החברה תעזור לכם לגלות מה הסיכוי שלכם לקבל את ההלוואה ומה הסכום המגיע לכם ובנוסף תעזור לכם להכיר את כל ערוצי המימון השונים העומדים בפניכם – כל זאת על מנת לעזור לכם למצוא את המסלול הנכון ביותר לעסק שלכם בזמנים הקשים אותם אנו עוברים.
צוות החברה כולל רואה חשבון, כלכלנים ויועצים עסקיים, כולם בעל ניסיון עשיר ודברים את ״שפת הבנקאים״ אותה הבנקים דוברים. הצוות יכין את הניתוחים והנתונים אשר הבנקים יבקשו (תזרים מזומנים, יכולת החזר ועוד) בצורה המיטבית ביותר אשר תשפיע בצורה נחרצת על החלטת הבנק האם לתת ללקוח את ההלוואה ומה יהיה גובה הסכום.

זה הזמן לפעול במהירות על מנת להבטיח את עתידכם ועתיד העסק שלכם!

זקוקים להלוואה בערבות המדינה ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מאשר/ת שאני עומד/ת בתנאים לקבלת ההלוואה