יש לכם 150,000 ש”ח להשקעה? מחפשים השקעה בטוחה לכסף שלכם ולא רוצים לקחת סיכונים מיותרים?

105341
Znadlan

עולם ההשקעות הוא עולם ענק ורחב המציע מגוון אפשרויות השקעה הגדלות ומתפתחות בשנים האחרונות יותר ויותר. המשקיע הישראלי לא אוהב לקחת סיכונים, הוא מחפש את ההשקעה הבטוחה ביותר אך גם כזו שתניב לו את התשואה הגבוהה והמשתלמת ביותר.

בכתבה הבאה נסקור עבורכם כמה מהאפשרויות הנפוצות ביותר להשקעה בסכום שעומד על כ-150,000 ש”ח:

ניהול תיק השקעות דרך הבנק

הבנקים בישראל ידועים כחזקים מאוד וככאלו ששרדו משברים רבים, לכן משקיעים רבים מחליטים להפקיד את כספם לניהולו של הבנק. כלל הבנקים בישראל מאפשרים לכם לפתוח תיק השקעות ולנהל עבורכם את ההשקעות לפי ראות עיניהם ולפי דרגת הסיכון אשר תהיו מעוניינים בה. כמובן שתוכלו לבחור בדרגת סיכון נמוכה, מה שייתן לכם רווח בטוח ברוב המקרים, אך מנגד התשואה תהיה נמוכה מאוד וזהו החסרון המשמעותי בכך.

סיכון = נמוך | תשואה = נמוכה

לקבלת מידע נוסף ושיחה עם נציג

השקעה בשוק ההון והבורסה

כולם יודעים שהשקעה בשוק ההון יכולה להחזיר תשואה גבוהה, אך מנגד רמת הסיכון עולה.
שוק ההון חווה משברים רבים ולכן היציבות שלו נמוכה מאוד, ועדיין, לא מעט משקיעים מחליטים להשקיע בשוק ההון ובבורסה, אלו המחפשים את הריגושים והסיכונים הטמונים בכך. הרי מי מאיתנו לא שמע על ה״שכן מהבניין ליד שמרוויח 40 אלף ש״ח כל חודש והרוויח בשנה האחרונה מליון וחצי ש״ח״, אך חשבתם פעם על הסיכון שלקח? או על המזל שהתמזל לו? בנוסף לכך, השקעה בשוק ההון מחייבת ידע מקצועי נרחב, ניסיון בקריאת והבנת השוק בשילוב עם היכולת הטכנית והמקצועית לנתח את הזדמנויות ההשקעה מבלי לערב את הרגש.

סיכון = גבוה | תשואה = גבוהה

לקבלת מידע נוסף ושיחה עם נציג

השקעה בשוק הקרקעות בישראל – ההשקעה הבטוחה והמשתלמת ביותר?

על אף השם הרע שיצא לתחום הקרקעות, שוק הקרקעות בישראל נמצא בפריחה אדירה בשנים האחרונות ונחשב לשוק היציב ביותר. בעשור האחרון ערך הקרקעות עלה ב-212% כפול מעליית ערך הדירות בתקופה זו. כמות הקרקעות הולכת ומצטמצמת עם הזמן, מה שלמעשה מבטיח את הרווח – ההיצע קטן והביקוש הולך וגדל ומחירי הקרקעות גדלים מדי שנה.  השמאי הממשלתי מערך שבתוך כעשור יסתיימו העתודות על הקרקע, כך שאם יש זמן טוב ונכון להשקיע בקרקעות שנותרו לפני שיהיה מאוחר מדי – זה הזמן לעשות את זה.
מעבר לכך, בשנים האחרונות אושר תקן שמאי 22, המאשר לרוכשים גילוי נאות בדבר המצב התכנוני והמשפטי של הקרקע אותה הם מעוניינים לרכוש, מה שמבטיח את ביטחון רוכש הקרקע.

איפה כדאי לרכוש קרקע בישראל?
אחת הערים ה״החמות״ והאטרקטיביות במרכז הארץ היא רחובות. העיר נמצאת בעיצומה של תנופת בנייה רחבה ההולכת ותופסת תאוצה בעקבות החלטת קבינט הדיור בראשות שר האוצר, משה כחלון, ממאי האחרון.
בקבינט אושר תכנונם של כ-20 אלף יחידות דיור בשלושה מתחמים עיקריים – מדובר בעיקר היחידה בישראל שבה אושר תכנון שלושה מתחמים בו זמנית, אלה גם עתודות הקרקע האחרונות בעיר לבנייה. אחד המתחמים העיקריים נמצא בדרום העיר ובסמיכות לשכונת רחובות החדשה. המתחם מתפרס של שטח של כ- 1300 דונמים ועליו מתוכננות להיבנות כ-5,500 יחידות דיור בעתיד הקרוב. סכום ההשקעה מתאים לכל כיס, החל מ-149,000 ש״ח!
הקרקע תירשם בטאבו והצפי הוא שבתוך מספר שנים בודדות שווי הקרקע יוכפל ואף יותר מכך.

סיכון = נמוך | תשואה = גבוהה

לקבלת מידע נוסף ושיחה עם נציג