קרקעליסט ביקורת: איך באמת עושים כסף מהשקעה בקרקע? גלו את השיטה שבה תוכלו לרכוש קרקע החל מ-149,000 ₪ בלבד – ששוויה יוכפל בתוך מספר שנים בלבד!

317726

בשנים האחרונות חווה רחובות פריחה יוצאת דופן וממתגת את עצמה כאחת הערים האטרקטיביות במרכז הארץ. פיתוחה המואץ – המתבטא בין היתר בהקמתן של שכונות חדשות, והתגבשותם של מוקדי תעסוקה מודרניים לצד היצע נרחב של מוסדות אקדמיים – מנקז אליה אוכלוסיות חדשות ומייצר הגירה חיובית. וכך, מספר תושבי העיר צמח תוך פחות מעשור מכ-120 אלף לכ-150 אלף, כשעם הביקוש הגובר מאמירים גם מחירי הנדל”ן.

מחירי הדירות והקרקעות ברחובות החדשה נמצאים בעלייה מתמדת: מנתוני אתר מדלן עולה כי בחודש שעבר היה מחירה הממוצע של דירה בשכונה כ-1.92 מיליון שקל, קפיצה של ממש ביחס למחיר הממוצע חמש שנים קודם לכן, 1.48 מיליון שקל. על מעמדה של השכונה ניתן ללמוד גם מכך שמחיר דירה בה גבוה משמעותית ממחיר הממוצע של דירה בעיר – כ-1.69 מיליון שקל.

תנופת הבנייה העוברת על רחובות צפויה להמשיך ולתפוס תאוצה על רקע החלטת קבינט הדיור בראשות שר האוצר משה כחלון ממאי האחרון, לאשר את תכנונם של כ-20 אלף יחידות דיור בשלושה מתחמים במסגרת מסלול תכנון מואץ בוותמ”ל (הוועדה הארצית לתכנון ולבנייה של מתחמים מועדפים לדיור) – כאשר מדובר למעשה בעיר היחידה בישראל שבה אושר תכנון של שלושה מתחמים במקביל. אחד מאותם מתחמים הוא זה שבדרומה של העיר סמוך לשכונת רחובות החדשה, כשבשטח של כ-1,300 דונם מתוכננות להיבנות כ-5,500 יחידות דיור.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

לקבלת מידע נוסף ושיחה עם נציג

מתוך כתבת כלכליסט 13.05.19

הקרקע עברה חוות דעת של שמאי לפי תקן 22, הידוע בתור תקן מחמיר במיוחד, ונמצאה איכותית במיוחד, וצפויה לעליית ערך של מאות אחוזים ובמקביל הליכי אישוריה צפויים להתקדם בקצב מהיר מאוד.

מגזין THE MARKER: “מתברר שבעשור האחרון עלה שווי הקרקעות ב–212% — עלייה כפולה מזו של שווי הדירות בישראל באותה עת. האי־שוויון ההוני, בגלל ההחזקה בקרקע, מרקיע שחקים בישראל”

כעת זו ההזדמנות למשקיעים זריזים לרכוש קרקע פרטית בטאבו במחיר חסר תקדים – החל מ-149,000 ₪ בלבד. וליהנות מהשקעת הנדל”ן הטובה ביותר שניתן למצוא נכון להיום בשוק הישראלי: בגלל הטיימינג – עתודות הקרקע האחרונות בעיר, בגלל המיקום – צמוד לשכונה מבוקשת בעיר, בגלל הביטחון – הקרקע מאושרת לבניה, אך אינה זמינה לבנייה.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

לקבלת מידע נוסף ושיחה עם נציג